Aantal keer de nul

13x
Dosko ’32: (Casteren thuis, Terlo thuis, Knegselse Boys thuis, Hulsel uit, Tuldania uit, Sterksel thuis, Rood-Wit ’67 uit, Waalre thuis, DVS uit, SVSOS uit en thuis, Sterksel en Terlo uit)

12x
Waalre: (Dosko ’32 thuis, DVS uit, Casteren thuis, Rood-Wit ’67 uit, SVSOS thuis, DEES thuis, SDO ’39 thuis, SVSOS uit, UNA: (Be Quick 1887 thuis, HBS thuis, De Meern thuis, Be Quick 1887 uit, Jong Vitesse thuis, OFC thuis, HBS uit, Hercules thuis, De Meern uit, Dongen thuis, Quick uit, Blauw Geel ’38 uit)

11x
Knegselse Boys uit, Terlo, Rood Wit ’67 en Hulsel thuis)
EFC: (SC Irene uit en thuis, RPC thuis, SV Blerick uit, Sparta ’18 uit, Marvilde thuis, Someren thuis, Sparta ’18 thuis, Heeze uit, Wilhelmina Boys thuis, NWC thuis)

9x
Hilvaria: (Nieuw Woensel uit, Valkenswaard thuis, Dommelen thuis en uit, BES uit, Unitas ’59 uit, DBS thuis, DVG thuis, PSV/av uit)
Heeze: (Wilhelmina Boys uit, Sportclub Irene thuis, Marvilde thuis, NWC uit, Sportclub Irene uit, FC Blerick uit, RKVVO thuis, EFC uit, RKVVO uit)
Bladella: (PSV/av thuis, BES uit, DBS thuis, Reusel Sport thuis, PSV/av uit, Valkenswaard thuis en uit, Spoordonkse Boys uit, Unitas ’59 thuis)
Reusel Sport/CoTrans: (Valkenswaard uit, Hapert thuis, Nieuw Woensel uit, Bladella thuis, Dommelen uit, Spoordonkse Boys thuis, PSV/av uit, DBS uit, Nieuw Woensel thuis)

8x
Vessem: (De Raven uit, HMVV thuis, Hoogeloon uit, ZSC thuis, FC Cranendonck uit, De Raven thuis, DOSL uit, FC Cranendonck thuis)

7x
Oirschot Vooruit: (Brabantia thuis, DOSKO uit, SC ’t Zand uit, TOP uit, FC Tilburg thuis, Nemelaer uit, HVCH thuis)
Best Vooruit: (Brabantia thuis, DOSKO thuis, Brabantia uit, Oirschot Vooruit uit en thuis, DOSKO uit, TOP thuis)
De Valk: (Wittenhorst thuis, Bekkerveld uit, Susteren uit, Wilhelmina ’08, ZSV uit en thuis en Bekkerveld thuis)
SDO ’39: (Waalre thuis, Knegselse Boys uit, Rood-Wit ’67 uit, Terlo uit, Sterksel thuis, Knegselse Boys thuis, DVS thuis)
Beerse Boys: (RPC uit, SV Blerick uit, Rood-Wit V. thuis, Wilhelmina Boys uit, Heeze uit, NWC thuis, Blerick thuis)
Hapert: (Nieuw Woensel thuis, DBS thuis, Nieuw Woensel thuis, Reusel Sport thuis, Unitas ’59 thuis, DBS en Bladella uit)
Netersel: (Terlo thuis, SVSOS thuis, Rood-Wit ’67 thuis, Tuldania thuis, Terlo uit, SVSOS en Dosko ’32 uit)

6x
Marvilde: (RPC uit, Someren uit, RPC thuis, NWC uit, Rood-Wit V. thuis, Wilhelmina Boys uit)
ZSC: (Bergeijk thuis, Vessem uit, HMVV uit, Tivoli thuis, De Weebosch uit, Steensel thuis)
RKDSV: (SV Nevelo thuis, HHC ’09 uit, TSV Gudok thuis, Audacia thuis, Viola thuis, SC Elshout thuis)
HMVV: (De Weebosch thuis, Riethoven uit, Pusphaira thuis, DOSL thuis, Riethoven thuis, Pusphaira uit)
RKVVO: (Marvilde thuis, Rood-Wit V. thuis, NWC thuis, RPC thuis, Wilhelmina Boys uit, Sportclub Irene thuis)
Dommelen: (DBS uit, Nieuw Woensel thuis, Braakhuizen uit, PSV/av uit, Braakhuizen thuis, Unitas ’59 uit)
Hoogeloon: (De Weebosch uit en thuis, Pusphaira thuis, Vessem uit, Tivoli uit, Steensel thuis)

5x
Sterksel: (SVSOS uit, Terlo uit, Rood-Wit ’67 thuis, Terlo thuis, DVS uit)

4x
Rood-Wit V.: (Blerick thuis, RPC uit, Eindhoven/av thuis, Sparta ’18 uit)
DVS: (Knegselse Boys uit, Netersel uit, Terlo thuis, Netersel thuis)
Valkenswaard: (Dommelen uit, Hapert thuis, Nieuw Woensel uit, Unitas ’59 uit)
SVSOS: (Netersel uit, Terlo thuis, DVS uit, Knegselse Boys thuis)
FC Cranendonck: (ZSC thuis, Bergeijk uit en thuis, DOSL uit)
Bergeijk: (Riethoven uit, Tivoli uit, ZSC thuis, Riethoven thuis)
Steensel: (HMVV thuis, DOSL uit, De Raven thuis, DOSL thuis)
DOSL: (FC Cranendonck uit, Bergeijk thuis, Vessem thuis en Pusphaira thuis)

3x
De Raven: (Vessem uit, Pusphaira thuis, De Weebosch uit)
EDN ’56: (Riel uit, Viola uit, RKDSV thuis)
Casteren: (DVS uit, Netersel uit, DEES thuis)
Tuldania: (SVSOS uit, Rood-Wit ’67 thuis, Hulsel uit)
Knegselse Boys: (Tuldania thuis, Netersel thuis, DVS thuis)

2x
Terlo: (SVSOS thuis, Casteren thuis)
Riethoven: (Pusphaira thuis, Steensel uit)
DEES: (Casteren thuis, Rood Wit ’67 uit)
Hulsel: (Casteren thuis, SDO ’39 thuis)

1x
De Weebosch: (De Raven thuis)
Spoordonkse Boys: (Nieuw Woensel uit)
Audacia: (Chaam thuis)
Wilhelmina Boys: (NWC uit)

0x
BES
De Bocht ‘80

Advertenties