Tien jaar geleden

2005/2006
10 juni: Best Vooruit terug in eerste klasse
4 juni: Ongelukkig seizoenseinde voor Beerse Boys.
28 mei: Hulsel handhaaft zich in vierde klasse
28 mei: Beerse Boys via Sarto naar finale nacompetitie
28 mei: Hilvaria speelt oefenduel tegen Willem II
21 mei: Hulsel speelt met Nederwetten
21 mei: SDO ’39 mist promotie na verlies tegen Nieuw Woensel
21 mei: Promotie Audacia via nacompetitie na 2-0 zege op Boeimeer
14 mei: Wilhelmina Boys zakt af naar de vijfde klasse; Vessem met 1 been in de vierde
14 mei: Beerse Boys door; Oirschot Vooruit strandt in nacompetitie
14 mei: Schijndel – UNA (3-1)
7 mei: Degradatie voor De Bocht ’80
30 april: De Bocht ’80 – Hulsel (1-2), RKDSV – Beerse Boys (1-2), Marvilde – SBC (1-2).
30 april: De Valk kampioen na winst op Unitas ’59
30 april: Riethoven kampioen!
23 april: Oirschot Vooruit – De Bocht ’80 (1-2), Hulsel – Hoogeloon (1-1), Valkenswaard – Marvilde (2-0), Beerse Boys – Hapert (2-1), Dommelen – Hilvaria (2-1).
23 april: Riethoven na 2-2 tegen ZSC nóg geen kampioen.
23 april: De Valk op weg naar kampioenschap na zege op Brabantia.
17 april: Riethoven in de wachtkamer voor het kampioenschap.
15 april: De Bocht ’80 grijpt tegen Hapert laatste strohalm tegen degradatie
15 april: Dosko ’32 via Hilvaria naar kampioenschap.
9 april: De Valk – Bergeijk (2-1), Dommelen – Hulsel (1-3), UNA – Papendrecht (1-0), De Bocht ’80 – RKDSV (2-0).
2 april: De Valk – EFC (3-0), SVSOS – Viola (0-2), Oirschot Vooruit – Beerse Boys (1-0), Panningen – UNA (1-3), Marvilde – Sarto (1-1).
26 maart: De Bocht ’80 – Dosko ’32 (2-3), Hulsel – Hilvaria (3-3), Tuldania – De Weebosch (0-1), Waalre – De Valk (1-2), Valkenswaard – Woenselse Boys (0-1), RKVVO – Bladella (0-2), Spoordonkse Boys – Audacia (1-2), UNA- EVV (1-1).
19 maart 2006: Waalre – Valkenswaard (2-1), Hulsel – Hapert (1-0), RKDSV – Hilvaria (4-1), Oirschot Vooruit – De Raven (1-2).
12 maart 2006: Beerse Boys – Hulsel (3-2), RKDSV – Hoogeloon (0-1), De Valk – Sarto (3-0).
19 februari: Bladella – Best Vooruit (2-1), RKDSV – Hulsel (2-1), DOSL – Valkenswaard (3-1), Beerse Boys – Dommelen (2-0), Oirschot Vooruit – HMVV (0-0) en Rood-Wit V. – Unitas (1-1)
12 februari: Hoogeloon – Hilvaria (1-0), Valkenswaard – De Valk (1-2), Dosko ’32 – Oirschot Vooruit (3-1), SV Triborgh – UNA (1-0), Spoordonkse Boys – DVG (2-0).
22 januari: Hilvaria – Oirschot Vooruit (1-1), Valkenswaard – EFC (3-3), De Bocht ’80 – Beerse Boys (0-5), Marvilde – De Valk (0-2) en Casteren – DEES (1-1).
18 december: De Valk – Waalre (1-1)
11 december: RKDSV – Oirschot Vooruit (2-2), Hilvaria – Hapert (0-2), Tuldania – Knegselse Boys (0-1), Valkenswaard – SBC (1-0), De Valk – Woenselse Boys (3-1), De Bocht ’80 – Dommelen (2-0), Spoordonkse Boys – GSBW (2-3) en Marvilde en EFC (2-1).
4 december: Beerse Boys – Hilvaria (4-0), De Valk – DOSL (0-0), Rood-Wit V. – OSS ’20 (0-0).
27 november: geen programma
20 november: Beerse Boys – RKDSV (2-1), Dommelen – Dosko ’32 (1-0), Waalre – Bergeijk (2-1), DVS – Nederwetten (2-3), UNA – SV Deurne (3-1) en Unitas ’59 – De Valk (3-1).
13 november: Marvilde – Valkenswaard (6-2), De Valk – Brabantia (0-1), Hapert – Beerse Boys (0-0), De Bocht ’80 – Oirschot Vooruit (2-1), Dosko ’32 – De Raven (1-0), RKDSV – HMVV (1-2) en Hilvaria – Dommelen (2-2).
6 november: Beerse Boys – Oirschot Vooruit (2-1), EFC – De Valk (0-0), Hulsel – Dosko ’32 (1-4), UNA – Panningen (3-1), Dommelen – RKDSV (2-4), Valkenswaard – Bergeijk (0-0).
30 oktober: Oirschot Vooruit – Hoogeloon (3-1), Beerse Boys – HMVV (0-1), Bladella – RKVVO (0-2), DEES – Vessem (5-1), Hilvaria – Hulsel (3-2), RKDSV – De Raven (3-1), Rood-Wit V. – OJC Rosmalen (2-0), SVSOS – Ons Vios (0-2).
Elf jaar geleden: 24 oktober 2004: Beerse Boys – Hilvaria (3-4), Hapert – Hulsel (0-1), SVSOS – De Bocht ’80 (1-3), Dommelen – Riethoven (1-1), Rood-Wit V. – RKJVV (1-0) en De Raven – Bladella (1-2).
16 oktober: HMVV – Oirschot Vooruit (2-2), De Bocht ’80 – Hilvaria (2-1), Hulsel – RKDSV (2-2), BES – ZSC (0-1), Valkenswaard – DOSL (0-1), RKVVO – PSV/av (1-1).
9 oktober De Valk – Valkenswaard (0-0), Hilvaria – Hoogeloon (1-1), Oirschot Vooruit – Dosko ’32 (1-0), Beerse Boys – De Raven (3-2), Rood-Wit V. – Terneuzen (2-0).
2 oktober: De Bocht ’80 – Hapert (0-2), Hulsel – Beerse Boys (2-2), Hoogeloon – Diessen (3-1), Tuldania – DEES (0-0), Sarto – De Valk (0-4), Dommelen – Oirschot Vooruit (0-3), Marvilde – DOSL (0-0), Valkenswaard – Brabantia 1 (0-9), RKVVO – DBS (5-0), Spoordonkse Boys – VCB Biezenmortel (0-4).
25 september: BES – Vessem (1-3), Rood-Wit V – TEC (4-1), Beerse Boys – De Bocht ’80 (4-0), HMVV – Hulsel (0-1).
18 september: Bergeijk – De Valk (0-5), Valkenswaard – Waalre (1-1), Marvilde – Brabantia (3-1), Dosko ’32 – Hapert (3-0), SVSOS – VCB (3-3), Spoordonkse Boys – Riel (2-1).
11 september: De Valk – Woenselse Boys (6-1), Dommelen – De Bocht ’80 (4-0), Oirschot Vooruit – RKDSV (0-0), Beerse Boys – Dosko ’32 (3-3) en UNA – Baronie (2-2).
4 september: DOSL – De Valk (2-2), Hilvaria – Beerse Boys (0-1), RKDSV – Hapert (2-4), Hulsel – Oirschot Vooruit (1-4) en De Bocht ’80 – De Raven (1-0).

2004/2005
Prijsuitreiking 2005
29 mei:
De Valk – Bladella (3-4)
28 mei:
Knegselse Boys – Hilvaria (2-2)
22 mei:
Oirschot Vooruit – DOSL (0-2), DVS – ESV (1-5), Knegselse Boys – Hilvaria (gestaakt), Bergeijk – De Valk (2-3), Unitas ’59 – Bladella (2-1).
16 mei:
DOSL – Oirschot Vooruit (2-0), Hilvaria – Knegselse Boys (1-0), De Valk – Bergeijk (5-2).
8 mei:
SDO ’39 – Hilvaria (2-3), RKDSV – RPC (1-2), Acht – Oirschot Vooruit (0-2), ZSC A1 kampioen.
1 mei:
Hilvaria – SDO ’39 (2-4), De Valk – Oisterwijk (1-2), Hapert – Beerse Boys (1-5), Marvilde – Bladella (1-2).
24 april
Rood-Wit V. – De Valk (2-0), De Raven – RKVVO (1-0), UNA – JVC Cuijck (1-1), Valkenswaard – Hilvaria (1-1), SDO ’39 – DOSL (2-2), Beerse Boys – Hulsel (4-0), Casteren – Knegselse Boys (1-0).
17 april
Beerse Boys – Valkenswaard (2-2), Netersel – Hoogeloon (0-9), Hulsel – SDO ’39 (3-1), Oirschot Vooruit – RKDSV (4-2), Tuldania – Spoordonkse Boys (1-2), De Valk – Theole (0-0), VCB – De Bocht ’80 (1-0).
28 maart
SVSOS – Spoordonkse Boys (2-1), RKDSV – Beerse Boys (1-1), Valkenswaard – Riethoven (2-0), Dommelen – DOSL (2-3).
20 maart
Oirschot Vooruit – Hilvaria (2-0), RKDSV – Valkenswaard (0-1), Dommelen – HMVV (3-1), Dosko ’32 – Bladella (0-0), UNA – Baronie (0-3), Beerse Boys – Riethoven (7-1).
13 maart 2005:
De Bocht ’80 – SVSOS (3-0), Hulsel – Hapert (4-2), De Valk – Reusel Sport (1-3), Spoordonkse Boys – Riel (3-0), Bladella – De Raven (1-0).

2004
25 april:
Tuldania – RKDSV (1-2), Valkenswaard – Dosko ’32 (2-1), Dommelen – Vessem (4-0), Spoordonkse Boys – Hapert (4-1), Bladella – Beerse Boys (0-2), De Bocht ’80 – Broekhoven (6-1).
4 april:
Waalre – Dosko ’32 (0-1), Dommelen – Oirschot Vooruit (4-2), Vessem – Hilvaria (1-3), SVSOS – De Bocht ’80 (0-4), Spoordonkse Boys – SDO ’39 (0-2), Rood-Wit Veldhoven – Sint Michielsgestel (1-1).
28 maart:
De Valk – Rood-Wit V. (0-2), Hoogeloon – Netersel (3-2), Reusel Sport – RKVVO (1-1), Beerse Boys – De Raven (3-4), Oirschot Vooruit – Hilvaria (0-1), RKDSV – Audacia (1-2) en Ron de Kort, nieuwe hoofdtrainer van DVS.
21 maart:
Best Vooruit – De Valk (3-2), Hilvaria – Valkenswaard (1-1), RKVVO – DOSL (6-2), Beerse Boys – Bergeijk (0-4) en Oirschot Vooruit – Dosko ’32 (1-3).
14 maart:
UNA – Groene Ster (3-1), Bladella – DOSL (2-0), Dommelen – Dosko ’32 (0-0), Hilvaria – Hapert (0-0), Hulsel – SDO ’39 (2-1) en Tuldania – SVSOS (0-1)
7 maart:
Casteren – Hulsel (0-5), RKDSV – VCB (1-0), SVSOS – EDN ’56 (5-1), Hapert – Oirschot Vooruit (2-0), Reusel Sport – Beerse Boys (2-1), Marvilde – Rood-Wit V. (0-5), De Bocht ’80 – Essche Boys (3-2).
15 februari:
SVSOS – VCB (0-1), Tuldania – Merlijn (3-2), Valkenswaard – Oirschot Vooruit (0-0).
25 januari
SVSOS – Audacia (0-2), Tuldania – Essche Boys (4-1), Valkenswaard – Dommelen (0-0), Steensel – Netersel (1-2) en De Bocht ’80 – TSVV Merlijn (1-1).
18 januari:
RKDSV – Broekhoven (3-1), Dommelen – Spoordonkse Boys (3-0) en Beerse Boys – DOSL (1-3).

2003
7 december:
Oirschot Vooruit – Spoordonkse Boys (1-0), Beerse Boys – SBC (0-0), De Valk – Zwaluw/VFC (0-1) en Hilvaria – Waalre (0-6)
30 november:
Beerse Boys – NOAD (restant, 1-2)
23 november:
Oirschot Vooruit – Waalre (0-0), Hilvaria – Hulsel (2-0), RKDSV – Tuldania (1-1), De Valk – Brabantia (5-1) en Beerse Boys – Bladella (1-2).
16 november:
Valkenswaard – SDO ’39 (4-2); Bladella – Reusel Sport (3-2), EDN ’56 – RKDSV (0-6) en Spoordonkse Boys – Dosko ’32 (1-3).
9 november:
Hilvaria – Vessem (6-4); RKDSV – Essche Boys (1-0); De Valk – PSV/am (1-0); Beerse Boys – RKVVO (5-3) en Oirschot Vooruit – Dommelen (0-2).

Advertenties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s