Foto’s

Hieronder links naar de fotopagina’s van diverse Kempische voetbalwedstrijden. Hierbij wel de uitdrukkelijke vermelding dat de rechten van de foto’s liggen bij de genoemde fotografen. Voor reacties en/of eventuele bijbestellingen kan contact op worden genomen met de genoemde fotografen, of via trompettercup@gmail.com

2017/2018:
19 november: Steensel – Woenselse Boys (0-3)
19 november: SVSOS – DVS (4-3)
19 november: Pusphaira – Hoogeloon (2-1)
19 november: Sterksel – Dosko ’32 (0-2)
19 november: DOSL – Vessem (0-0)
12 november: Hoogeloon – Bladella (0-3) beker
5 november: Waalre – Sterksel (1-4)
5 november: Vessem – Steensel (1-1)
5 november: DBS – Bladella (1-3)
29 oktober: Steensel – Pusphaira (5-1)
29 oktober: Bladella – Valkenswaard (3-0)
22 oktober: Bladella – Unitas ’59 (1-0)
15 oktober: Spoordonkse Boys – Bladella (0-2)
8 oktober: Bladella – Hapert (0-1)
1 oktober: Nieuw Woensel – Bladella (1-6)
24 september: Bladella – Dommelen (1-2)

2016/2017:

Nacompetitie:
12 juni: prijsuitreiking
5 juni: EFC – Venlosche Boys (1-2)

28 mei: Erp – Bladella (4-2 na verlenging)
28 mei: Beerse Boys – Zeelandia Middelburg (3-2)
28 mei: SDO ’39 – DOSL (0-5)
PROMOTIEWEDSTRIJD
21 mei: Bladella – Erp (1-1)

Competitie:
18 mei: Netersel – DVS (1-2) BESLISSINGSWEDSTRIJD
14 mei: Hulsel – Steensel (4-3)

14 mei: Dosko ’32 – DEES (2-1)
14 mei: EFC – Wilhelmina ’08 (0-2)
14 mei: Vessem – ZSC (1-1)
14 mei: Helvoirt – Oirschot Vooruit (0-1)
KAMPIOENSWEDSTRIJD!!!
14 mei: SDO ’39 – DVS (3-2)
14 mei: UNA – HHC Hardenberg (1-2) VIDEO’S!!!
14 mei: Acht – BES (1-4)
KAMPIOENSWEDSTRIJD!!!
14 mei: Sparta ’25 – Bladella (3-1)
14 mei: Wilhelmina Boys – Nijnsel (4-0)
7 mei: Steensel – SDO ’39 (4-1)

7 mei: Knegselse Boys – LSV Boxtel (6-0)
7 mei: DEES – Waalre (2-1)
7 mei: HMVV – BES (2-1) (+ verslag)
7 mei: Rood-Wit V. – EFC (1-0)

7 mei: Bladella – Dommelen (3-2)
7 mei: DVS – Hulsel (4-2)

7 mei: DOSL – Terlo (5-0)
1 mei: Huldiging Spoordonkse Boys gemeentehuis Oirschot

30 april: EFC – Veritas (3-0)
30 april: Knegselse Boys – DOSL (0-3)
30 april: Steensel – Hoogeloon (3-2)
30 april: SDO ’39 – Netersel (4-2)
30 april: Kampioensfoto’s Wilhelmina Boys (deel 3)
30 april: Kampioensfoto’s Wilhelmina Boys
 (deel 2
30 april: Nijnsel – Bladella (0-3)
30 april: SC ’t Zand – Marvilde (2-3)
30 april: Dommelen – FC Eindhoven/av (3-2)
30 april: Spoordonkse Boys – Viola (2-2) KAMPIOENSFOTO’S

30 april: Wilhelmina Boys – Braakhuizen (3-0) KAMPIOENSFOTO’S!!!!! deel 1

23 april: Vessem – De Raven (6-3)

23 april: DEES – Terlo (3-2)
23 april: HMVV – Steensel (1-0)

23 april: Bladella – Reusel Sport/Faes Group (1-3)

23 april: Waalre – Sterksel (0-3)
23 april: DVS – De Weebosch (1-3)
23 april: Bergeijk – Wilhelmina Boys (0-6)

23 april: Hilvaria – NOAD (6-0)
22 april: Rood-Wit Veldhoven – Oranje Zwart Helmond (4-0)
17 april: SDO ’39 – De Raven (1-4)

17 april: Nuenen – Bladella (1-0) beker

15 april: Oirschot Vooruit – WSC (2-2)

15 april: Beerse Boys – Baronie (0-2)
11 april: Hulsel – De Weebosch (2-2)

9 april: Knegselse Boys – Sterksel (0-3)

9 april: Steensel – De Raven (3-0)
9 april: Spoordonkse Boys – EDN ’56 (4-0)

9 april: DVS – ZSC (1-1)
9 april: Valkenswaard – Reusel Sport/Faes Group (3-1)
9 april: Bladella – EMK (3-1)
9 april: HMVV – SDO ’39 (0-0)
2 april: Sterksel – DOSL (2-1)

2 april: Waalre – Casteren (1-1)
2 april: PSV/av – Bladella (1-1)
26 maart: Steensel – ZSC (1-1)

26 maart: Dosko ’32 – LSV Boxtel (7-1)
26 maart: Hulsel – De Raven (4-2)

26 maart: Bladella – SBC (2-0)

26 maart: DOSL – Tivoli (2-3)
26 maart: DVS – Vessem (0-3)
26 maart: Wilhelmina Boys – PSV/av (0-0)
19 maart: Vessem – Steensel (2-0)

19 maart: DEES – DOSL (1-1)
19 maart: EFC – RPC (1-2)
19 maart: Marvilde – MOC ’17 (2-3)
(foto-videoverslag Marvilde TV)
19 maart: SDO ’39 – Hulsel (3-4)

19 maart: Beerse Boys – SC ’t Zand (1-0)
19 maart: Braakhuizen – Bladella (3-3)
19 maart: Waalre – Knegselse Boys (2-0)

12 maart: Knegselse Boys – DEES (3-2)

12 maart: Steensel – Acht (2-2)
12 maart: Dosko ’32 – Sterksel (1-1) gestaakt
12 maart: NEC/av – Marvilde (6-1)

12 maart: BES – De Raven (2-1)
12 maart: Dommelen – Bergeijk (1-0)

12 maart: Riethoven – Waalre (1-1)
12 maart: HMVV – Netersel (3-0)
12 maart: FC Eindhoven/av – Bladella (3-1)

12 maart: LSV Boxtel – De Bocht ’80 (4-0)
12 maart: DVS – Hoogeloon (2-1)
7 maart: Bladella – Were Di (3-1) beker

5 maart: Dosko ’32 – Tongelre (3-3)

5 maart: Vessem – Netersel (3-1)
5 maart: EFC – Blerick (1-2)
5 maart: HVCH – Marvilde (3-3)
(foto-videoverslag Marvilde TV)
5 maart: De Bocht ’80 – Casteren (2-1)
 (+ verslag!)
5 maart: Riethoven – DOSL (3-0)
5 maart: BES – DVS (1-3) (+ verslag!)
5 maart: Beerse Boys – MOC 1917 (1-2)
5 maart: SDO ’39 – ZSC (2-4)
19 februari: EFC – Venlosche Boys (3-0)

19 februari: Vessem – SDO ’39 (3-3)
19 februari: Netersel – Hulsel (4-1)

19 februari: Dommelen – EMK (2-0)
19 februari: Baronie – Marvilde (4-1) SAMENVATTING!
19 februari: Bladella – Valkenswaard (2-1)
19 februari: Sterksel – De Bocht ’80 (3-1)
19 februari: DVS – Steensel (2-1)
19 februari: Waalre – LSV Boxtel (4-0)
12 februari: Steensel – Netersel (3-0)

12 februari: Dosko ’32 – Waalre (4-2)
12 februari: Riethoven – Terlo (2-0)

12 februari: BES – Vessem (2-1)
12 februari: Bergeijk – Bladella (3-3)
5 februari: Spoordonkse Boys – OVC ’26 (1-2)
5 februari: Steensel – BES (1-1)

5 februari: Knegselse Boys – Dosko ’32 (1-2)
5 februari: Marvilde – Beerse Boys (2-2)
5 februari: DEES – LSV Boxtel (5-0)
5 februari: Valkenswaard – Wilhelmina Boys (0-6)
5 februari: Bladella – Wodan (1-0)
5 februari: DVS – De Raven (1-2)

5 februari: DOSL – Waalre (2-2)
29 januari: Reusel Sport/Faes Group – Bergeijk (1-1)

29 januari: Wilhelmina Boys – Bladella (1-1)

29 januari: Dommelen – Nijnsel (3-1)
29 januari: Sterksel – DEES (4-1)
17 december: Braakhuizen – Bladella (1-4) beker

11 december: Steensel – Hulsel (3-2)

11 december: Knegselse Boys – Riethoven (0-2)
11 december: Marvilde – Brabantia (1-1) Foto-videoverslag

11 december: Valkenswaard – Dommelen (3-3)

11 december: Bladella – Sparta ’25 (2-3)

11 december: HMVV – Hapert (1-2)
11 december: Rood-Wit V. – Heeze (0-0)

11 december: DVS – SDO ’39 (7-1)
4 december: BES – HMVV (4-1)

4 december: Dommelen – Bladella (1-1) serie 2
4 december: Dosko ’32 – Casteren (4-1)

4 december: Vessem – Acht (1-1)
4 december: EFC – Rood-Wit V. (4-0)
4 december: AWC – Marvilde (2-0) Foto-Videoverslag

4 december: Hulsel – DVS (1-0)

4 december: De Bocht ’80 – Tivoli (0-6)

4 december: Waalre – DEES (4-2)
4 december: Dommelen – Bladella (1-1)
27 november: DEES – Riethoven (2-5)
27 november: Vessem – De Weebosch (1-2)
27 november: Rood-Wit V. – Helmondia (4-3)
27 november: Valkenswaard – PSV/av (2-1)
27 november: Bladella – Nijnsel (1-2)

27 november: Marvilde – SC ’t Zand (2-2) VIDEOVERSLAG

27 november: HMVV – De Raven (2-2)
27 november: Netersel – SDO ’39 (3-5)

27 november: DVS – Hapert (2-2)

27 november: DOSL – Knegselse Boys (4-1)
20 november: Dosko ’32 – Tivoli (1-4)

20 november: Bergeijk – Bladella (1-5) beker

13 november: Steensel – HMVV (2-1)

13 november: Knegselse Boys – Casteren (1-2)
13 november: EFC – Heeze (1-0)
13 november: Reusel Sport/Faes Group – Bladella (1-1) deel 2

13 november: GOES – Marvilde (2-2) VIDEOVERSLAG

13 november: Reusel Sport/Faes Group – Bladella (1-1)
13 november: Spoordonkse Boys – RKDSV (2-1)

13 november: Sterksel – Waalre (1-3)

13 november: Beerse Boys – TOP (3-1)
6 november: Marvilde – NEC (2-1) MARVILDE TV

6 november: Netersel – HMVV (3-1)
6 november: Beerse Boys – HVCH (3-1)
6 november: Bladella – FC Eindhoven/AV (1-0)

6 november: De Bocht ’80 – LSV Boxtel (3-2)
6 november: ZSC – Hapert (1-1)

6 november: Waalre – Riethoven (3-1)
30 oktober: Spoordonkse Boys – Essche Boys (2-1)
30 oktober: Nemelaer – Beerse Boys (0-1, gestaakt) VIDEO!

30 oktober: Steensel – De Weebosch (2-1)

30 oktober: Knegselse Boys – De Bocht ’80 (4-1)
30 oktober: Hulsel – BES (2-2)

30 oktober: Dommelen – Reusel Sport/Faes Group (2-3)
30 oktober: Bladella – PSV/Av (0-1)
30 oktober: DOSL – Sterksel (3-1)
30 oktober: DVS – Acht (0-2)
23 oktober: Tuldania – Bladella (beker) 2-7
16 oktober: EDN ’56 – Spoordonkse Boys (0-2)
16 oktober: Beerse Boys – Goes (2-6)
16 oktober: Vessem – Hapert (0-2)
16 oktober: EFC – RKVVO (0-2)
16 oktober: Dosko ’32 – DOSL (4-1)
16 oktober: DEES – Tivoli (1-7)
16 oktober: ZSC – DVS (1-1)
16 oktober: Waalre – Terlo (3-0)
16 oktober: EMK – Bladella (1-2)
16 oktober: Oirschot Vooruit – Emplina (2-0)
9 oktober: BES – De Weebosch (3-0)
9 oktober: Dommelen – PSV/av (2-2)
9 oktober: Hulsel – SDO ’39 (3-2)
9 oktober: Bladella – Braakhuizen (2-1)
9 oktober: DVS – Netersel (0-1)
9 oktober: DOSL – DEES (4-0)
2 oktober: Vessem – DVS (3-0)
2 oktober: EFC – Oranje Zwart Helmond (3-0)
2 oktober: DEES – Casteren (2-3)
2 oktober: Heeze – IVO (3-1)
2 oktober: Sterksel – Riethoven (0-2)
2 oktober: ZSC – Steensel (2-2)
2 oktober: SDO ’39 – BES (3-1)
2 oktober: SBC – Bladella (2-0)
2 oktober: Waalre – Tongelre (4-3)
2 oktober: De Bocht ’80 – Terlo (0-0)
25 september: Knegselse Boys – Tongelre (1-1)
25 september: Dosko ’32 – Terlo (2-0)
25 september: Steensel – DVS (0-1)
25 september: Valkenswaard – Bladella (0-3)

25 september: Marvilde – Baronie (0-4)
25 september: Reusel Sport/Faes Group – Wodan (3-3)
25 september: Beerse Boys – AWC (3-0)
25 september: Oirschot Vooruit – Best Vooruit (1-0)
25 september: Valkenswaard – Bladella (0-3) deel 1
18 september: DEES – De Bocht ’80 (5-1)
18 september: EFC – NWC (1-2)
18 september: Vessem – BES (0-1)
18 september: Dommelen – Wilhelmina Boys (1-3)
18 september: DVS – HMVV (2-1)
18 september: Waalre – Dosko ’32 (4-2)
18 september: De Raven – SDO ’39 (0-1)
18 september: Bladella – Bergeijk (4-1)
11 september: Wodan – Bladella (2-0)
11 september: Wilhelmina Boys – Valkenswaard (5-0)
11 september: Waalre – DOSL (0-2)
11 september: Dommelen – SBC (2-1)
11 september: Hulsel – HMVV (3-2)
10 september: BES – Steensel (3-0)
4 september: Knegselse Boys – Terlo (1-2)
4 september: DEES – Sterksel (1-4)
4 september: DOSL – Riethoven (1-2) deel 2
4 september: Valkenswaard – Sparta ’25 (1-5)
4 september: DOSL – Riethoven
4 september: DVS – BES (2-2)
4 september: HMVV – De Weebosch (3-0)
4 september: Bladella – Wilhelmina Boys

2015/2016

Nacompetitie:
5 juni: Promotiewedstrijd EFC – Someren
5 juni: De Weebosch – Riethoven (4-2)
5 juni: EFC – Someren (FILMPJES!!!)
28 mei: Riethoven – De Weebosch (3-2)
28 mei: Wilhelmina Boys – SBC (1-1)
26 mei: DVS – SVG (2-1) PROMOTIEFOTO’S!!!
26 mei: EDN ’56 – TCV Breda (12-1) PROMOTIEFOTO’S!!!
26 mei: Zwaluw VFC – Wilhelmina Boys (1-1)
22 mei: Vessem – Riethoven (3-3)
22 mei: Wilhelmina Boys – Zwaluw VFC (1-0)
22 mei: De Weebosch – Pusphaira (2-3)
22 mei: SDO ’39 – Wodan (0-0)

Competitie:
16 mei: HMVV – Riethoven (4-0)
16 mei: Bergeijk – Hulsel (4-3) KAMPIOENSFOTO’S!!!
16 mei: Valkenswaard – Wilhelmina Boys (0-5)
16 mei: EMK – Bladella (1-1)
16 mei: SDO ’39 – Steensel (4-3)
16 mei: Marvilde – RPC (3-1) KAMPIOENSCHAPSFOTO’S!!!
16 mei: ZSC – BES (1-0)
8 mei: Steensel – De Raven (0-1)
8 mei: Dosko ’32 – SDO ’39 (0-5) deel 2
8 mei: Knegselse Boys – Waalre (3-2)
8 mei: Heeze – Braakhuizen (7-3)
8 mei: DOSL – Terlo (4-0)
8 mei: Dosko ’32 – SDO ’39 (0-5)
8 mei: Bladella – SBC (1-2)
8 mei: Wilhelmina Boys – Dommelen (4-2) deel 2
8 mei: Wilhelmina Boys – Dommelen (4-2) deel 1
8 mei: Hulsel – HMVV (1-2)
8 mei: DVS – De Bocht ’80 (7-0)
1 mei: Tuldania – SC Olympus (1-5)
1 mei: Spoordonkse Boys – Taxandria (2-1)
1 mei: EFC – PSV/av (1-0)
1 mei: Dosko ’32 – De Weebosch (2-2)
1 mei: Steensel – HMVV (1-0)
1 mei: Reusel Sport/Faes Group – Dommelen (2-3)
1 mei: Oirschot Vooruit kampioen [FILMPJE]
1 mei: Oirschot Vooruit – Hapert (4-1): KAMPIOENSWEDSTRIJD
1 mei: Wilhelmina Boys – SV Nevelo (10-1)
1 mei: DOSL – Knegselse Boys (3-0)
1 mei: BES – Bergeijk (2-2)
1 mei: DVS – Waalre (2-3)
1 mei: Rood-Wit V. – Marvilde (3-1)
1 mei: Nijnsel – Bladella (0-2)
1 mei: Hulsel – Casteren (3-0)
24 april: Knegselse Boys – Sterksel (2-0)
24 april: Vessem – Spoordonkse Boys (0-2)
24 april: Beerse Boys – Goes (2-3)
24 april: Hapert – Wilhelmina Boys (0-3)
24 april: SDO ’39 – Hoogeloon (1-0)
24 april: SV Nevelo – Bladella (2-4)
24 april: Dommelen – Oirschot (2-3)
24 april: ZSC – Steensel (1-0)
24 april: De Bocht ’80 – Tuldania (2-2)
24 april: HMVV – Netersel (6-3)
24 april: Waalre – Tivoli (5-1)
24 april: Marvilde – EFC (2-2)
17 april: Oisterwijk – Bladella (3-2)
17 april: Casteren – Dosko ’32 (1-5)
17 april: Heeze – NWC (5-1)
17 april: Knegselse Boys – WSJ (4-2)
17 april: EFC – Marvilde (0-2)
17 april: Hapert – Reusel Sport (5-1)
17 april: Waalre – DOSL (1-4)
17 april: HMVV – Hoogeloon (1-3)
14 april: Bladella – Hilvaria (0-4)
10 april: DEES – Vessem (0-1)
10 april: Dosko ’32 – ZSC (1-1)
10 april: Knegselse Boys – Riel (1-5)
10 april: Steensel – Hoogeloon (0-0)
10 april: EFC – Nieuw Woensel (1-1)
10 april: Netersel – SDO ’39 (1-2)
10 april: Wilhelmina Boys – Reusel Sport (3-2) deel 2
10 april: EDN ’56 – Waalre (2-1)
10 april: Hilvaria – Dommelen (1-0)
10 april: Bladella – Hapert (3-1)
10 april: Riethoven – Bergeijk (0-0)
10 april: Spoordonkse Boys – Essche Boys (1-0)
10 april: Oirschot Vooruit – Oisterwijk (4-2)
10 april: DOSL – De Bocht ’80 (4-2)
10 april: DVS – Terlo (11-0)
10 april: Wilhelmina Boys – Reusel Sport/Faes Group (3-2)
9 april: BES – De Weebosch (0-0)
3 april: Dosko ’32 – Steensel (2-2)
3 april: Vessem – Tongelre (2-3)
3 april: Beerse Boys – Zeelandia-Middelburg (3-0)
3 april: Hilvaria – Oirschot Vooruit (0-4)
3 april: Valkenswaard – SV Nevelo (1-2)
3 april: Dommelen – Nijnsel (3-2)
3 april: Weebosch – Bergeijk (2-0)
3 april: Oisterwijk – Wilhelmina Boys (1-5)
3 april: SDO ’39 – Casteren (1-2)
3 april: Reusel Sport – Bladella (2-1) deel 2
3 april: Reusel Sport – Bladella (2-1)
28 maart: Bladella – Woenselse Boys (3-2)
28 maart: HMVV – SDO ’39 (2-1)
26 maart: Bladella – SV Nevelo (0-2)
26 maart: Hulsel – BES (1-1)
20 maart: Knegselse Boys – Tuldania (1-1)
20 maart: EFC – Blerick (2-1)
20 maart: DEES – Eindhoven/AV (0-7)
20 maart: Spoordonkse Boys – DVG (3-0)
20 maart: RKDSV – ZIGO (2-0)
20 maart: Waalre – Broekhoven (4-2)
20 maart: DOSL – DVS (1-0)
20 maart: De Valk – Wittenhorst (1-0)
20 maart: BES – Steensel (0-2)
20 maart: Wilhelmina Boys – Hilvaria (5-1)
20 maart: Netersel – Dosko ’32 (1-0)
20 maart: Bladella – Dommelen (3-0)
20 maart: Hulsel – SDO ’39 (0-2)
13 maart: Steensel – Netersel (2-3)
13 maart: Dosko ’32 – BES (0-1)
13 maart: Vessem – Wodan (0-3)
13 maart: Dommelen – SV Nevelo (3-2)
13 maart: ZSC – Riethoven (3-1)
13 maart: Beerse Boys – Brabantia (1-0)
13 maart: Oirschot Vooruit – Wilhelmina Boys (3-1) deel 4
13 maart: SDO ’39 – De Weebosch (3-2)
13 maart: HMVV – Bergeijk (0-2)
13 maart: Oirschot Vooruit – Wilhelmina Boys (3-1) deel 3
13 maart: Oirschot Vooruit – Wilhelmina Boys (3-1) deel 2
13 maart: Oirschot Vooruit – Wilhelmina Boys (3-1)
13 maart: Heeze – EFC (1-2)
13 maart: Marvilde – Wilhelmina ’08 (0-3)
13 maart: DVS – EDN ’56 (2-2)
6 maart: Knegselse Boys – De Bocht ’80 (4-2)
6 maart: Vessem – Pusphaira (1-0)
6 maart: DEES – Unitas ’59 (1-2)
6 maart: EFC – RPC (3-0)
6 maart: EDN ’56 – DOSL (3-2)
6 maart: RKDSV – VCB (1-2)
6 maart: De Valk – Bekkerveld (0-4)
6 maart: Bladella – Oirschot Vooruit (1-1)
6 maart: HMVV – De Raven (2-0)
6 maart: Waalre – Terlo (4-0)
6 maart: Hulsel – Dosko ’32 (1-1)
28 februari: Dosko ’32 – HMVV (2-1)
28 februari: Vessem – Acht (0-0)
28 februari: Steensel – Hulsel (1-3)
28 februari: Knegselse Boys – Tivoli (3-2)
28 februari: Spoordonkse Boys – DEES (4-1)
28 februari: Oirschot Vooruit – Nijnsel (1-2)
28 februari: ZSC – Bergeijk (0-5)
28 februari: BES – Riethoven (2-2)
28 februari: Beerse Boys – Schijndel (3-0)
28 februari: Reusel Sport – Valkenswaard (2-1)
28 februari: SDO ’39 – De Raven (1-0)
28 februari: Waalre – WSJ (3-0)
28 februari: DOSL – Sterksel (3-2)
21 februari: Steensel – Bergeijk (2-2)
21 februari: UNA – JVC Cuijck (2-0)
21 februari: Dommelen – Hapert (4-0)
21 februari: Valkenswaard – EMK (1-2)
21 februari: SVSOS – RKDSV (0-1)
21 februari: Tuldania – Sterksel (2-2)
21 februari: Beerse Boys – Nuenen (2-1)
21 februari: DVS – Knegselse Boys (2-0)
21 februari: ZSC – HMVV (3-2)
14 februari: DEES – DVG (1-2)
14 februari: Sterksel – DVS (4-1)
14 februari: Bergeijk – SDO ’39 (3-1)
14 februari: UNA – De Treffers (0-4)
14 februari: Marvilde – RKVVO (2-1)
13 februari: Valkenswaard – Dommelen (1-1)
31 januari: Rood-Wit V. – Nieuw Woensel (1-3)
31 januari: Dommelen – SBC (0-2)
31 januari: DVS – Broekhoven (8-0)
31 januari: Heeze – Someren (1-0)
24 januari: RKDSV – SV Reeshof (3-0)
24 januari: Vessem – Essche Boys (1-3)
24 januari: Beerse Boys – HVCH (1-2)
20 december: Bladella – EMK (1-0)
20 december: Marvilde – Best Vooruit (2-1) beker
20 december: DOSL – SC Olympus (1-5)
20 december: UNA – Magreb ’90
20 december: Oirschot Vooruit – Dommelen (1-1)
20 december: Hoogeloon – SDO ’39 (2-1)
15 december: Rood-Wit V. – TEC (2-4) beker
13 december: Hulsel – De Weebosch (3-1)
13 december: Steensel – ZSC (2-1)
13 december: Dosko ’32 – Bergeijk (0-5)
13 december: DEES – Taxandria (4-7)
13 december: BES – De Raven (3-1)
13 december: Rood-Wit V. – Braakhuizen (1-1)
13 december: Wilhelmina Boys – Hapert (9-0) deel 2
13 december: DVS – Riel (3-4)
13 december: Sterksel – Knegselse Boys (2-1)
13 december: Goes – Beerse Boys (1-1) VIDEO!
13 december: Heeze – PSV (1-2)
13 december: Wilhelmina Boys – Hapert (9-0)
13 december: Tuldania – De Bocht ’80 (3-1)
13 december: Spoordonkse Boys – Vessem (3-1)
6 december: Vessem – SCI (0-0)
6 december: SBC – Bladella (1-0)
6 december: Dommelen – Wilhelmina Boys (2-5)
6 december: SDO ’39 – Dosko ’32 (4-1)
6 december: Valkenswaard – Oirschot Vooruit (1-3)
6 december: Terlo – DOSL (0-1)
6 december: Beerse Boys – MOC 1917
6 december: Rood-Wit V. – EFC (1-0)
6 december: UNA – SWZ (6-0)
6 december: HMVV – Hulsel (1-2)
6 december: Tuldania – EDN ’56 (1-0)
6 december: De Bocht ’80 – DVS (1-1)
29 november: Steensel – SDO ’39 (0-4)
29 november: EFC – RKVVO (1-1)
29 november: Dosko ’32 – Hoogeloon (0-3)
29 november: Knegselse Boys – Broekhoven (1-5)
29 november: Wilhelmina Boys – Valkenswaard (1-1)
29 november: Heeze – Rood-Wit V. (3-1)
29 november: Sterksel – Waalre (2-3)
29 november: DVS – Tuldania (2-0)
29 november: Hulsel – Bergeijk (0-3)
29 november: Oirschot Vooruit – Reusel Sport (3-1)
29 november: Spoordonkse Boys – Pusphaira (3-0)
29 november: EDN ’56 – Terlo (4-1)
22 november: Marvilde – BVV (3-2) beker
22 november: Rood-Wit V. – Baardwijk (9-1) beker
22 november: Reusel Sport – Wilhelmina Boys (1-4) deel 2
22 november: Reusel Sport – Wilhelmina Boys (1-4) deel 1
22 november: Essche Boys – Spoordonkse Boys (0-3)
22 november: Best Vooruit – Riethoven (0-0) beker
21 november: Bergeijk – Ameide (2-2) beker
15 november: Vessem – DEES (6-0)
15 november: Dommelen – Hilvaria (1-3)
15 november: Beerse Boys – Roosendaal (4-0)
15 november: Tuldania – WSJ (4-1)
15 november: Waalre – EDN ’56 (3-4)
15 november: RKVVO – Heeze (0-3)
15 november: Hapert – Bladella (0-2)
15 november: HMVV – Casteren (0-1)
8 november: Steensel – Dosko ’32 (2-1)
8 november: Knegselse Boys – SC Olympus (0-5)
8 november: EFC – Someren (2-2)
8 november: DEES – Essche Boys (2-2)
8 november: Casteren – SDO ’39 (1-3)
8 november: EDN ’56 – Broekhoven (10-0)
8 november: RKDSV – Willem II (5-1)
8 november: Sterksel – De Bocht ’80 (5-4)
8 november: Bladella – Reusel Sport (1-0) deel 2
8 november: Wilhelmina Boys – Oisterwijk (5-1) deel 2
8 november: BES – HMVV (2-3)
8 november: Bergeijk – De Weebosch (4-0)
8 november: Hulsel – ZSC (2-3)
Filmpje: 8 november: Bladella – Reusel Sport (1-0 Cas Vosters)
8 november: Wilhelmina Boys – Oisterwijk (5-1)
8 november: Bladella – Reusel Sport (1-0) deel 1
8 november: Oirschot Vooruit – Hilvaria (1-0)
8 november: Spoordonkse Boys – Acht (2-1)
1 november: Steensel – BES (1-1)
1 november: Vessem – DBS (1-1)
1 november: Dosko ’32 – Netersel (1-2)
1 november: Tuldania – Knegselse Boys (3-0)
1 november: SVSOS – Were Di (0-3)
1 november: RKVVO – Wilhelmina ’08 (2-2)
1 november: Dommelen – Bladella (3-1)
1 november: Oirschot Vooruit – Woenselse Boys (4-0)
1 november: Beerse Boys – Geldrop (1-1)
1 november: De Bocht ’80 – Tivoli (2-1)
1 november: DVS – DOSL (2-1)
1 november: Hilvaria – Wilhelmina Boys (3-3)
1 november: Marvilde – PSV/av (2-2)
1 november: SDO ’39 – Hulsel (4-0)
25 oktober: DEES – Pusphaira (1-1)
25 oktober: De Valk – UNA (2-4) beker
25 oktober: RKDSV – De Raven (w.n.s.) (1-1) beker
25 oktober: Tuldania – HMVV (1-1) deel 2
25 oktober: Rood-Wit V. (w.n.s.) – OJC Rosmalen (2-2) beker
25 oktober: Riethoven – Netersel (2-1)
25 oktober: Best Vooruit – Reusel Sport/Faes Group (4-2) beker
25 oktober: Tuldania (w.n.s.) – HMVV (1-1) beker
24 oktober: Marvilde – DBS (3-0) beker
18 oktober: Knegselse Boys – Terlo (1-5)
18 oktober: De Weebosch – SDO ’39 (1-3)
18 oktober: RKDSV – Audacia (1-3)
18 oktober: Hulsel – Hoogeloon (4-3)
18 oktober: EDN ’56 – DVS (2-1)
18 oktober: Bladella – Valkenswaard (1-1)
18 oktober: Wilhelmina Boys – Oirschot Vooruit (1-3) deel 3
18 oktober: Waalre – De Bocht ’80 (3-0)
18 oktober: Riethoven – ZSC (1-1)
18 oktober: BES – Dosko ’32 (4-1)
18 oktober: Wilhelmina Boys – Oirschot Vooruit (1-3) deel 2
18 oktober: EFC – Heeze (1-0)
18 oktober: Spoordonkse Boys – Unitas ’59 (0-3)
18 oktober: Wilhelmina Boys – Oirschot Vooruit (1-3)
11 oktober: Tuldania – Riel (3-1)
11 oktober: Hoogeloon – Bergeijk (2-4)
11 oktober: Wilhelmina Boys – Woenselse Boys (3-2)
11 oktober: Beerse Boys – Nemelaer (1-1)
11 oktober: Valkenswaard – Hapert (1-2)
11 oktober: Heeze – Laar (5-0)
11 oktober: SDO ’39 – Riethoven (4-2)
11 oktober: DVS – Tivoli (5-2)
11 oktober: Spoordonkse Boys – Tongelre (1-4)
11 oktober: Oirschot Vooruit – Bladella (2-1)
10 oktober: Rood-Wit V. – PSV/av (3-0)
4 oktober: EFC – Braakhuizen (2-1)
4 oktober: Knegselse Boys – DVS (1-4)
4 oktober: DEES – Acht (1-2)
4 oktober: Vessem – Eindhoven/AV (1-2)
4 oktober: SDO ’39 – BES (0-2)
4 oktober: RKDSV – SVSOS (3-4)
4 oktober: EDN ’56 – De Bocht ’80 (13-2)
4 oktober: Casteren – Hoogeloon (0-7)
4 oktober: Waalre – SC Olympus (2-3)
4 oktober: Bladella – Oisterwijk (3-1)
4 oktober: Nijnsel – Wilhelmina Boys (1-1)
4 oktober: HMVV – ZSC (3-1)
3 oktober: UNA – EVV (0-2)
27 september: Steensel – Riethoven (2-1)
27 september: EFC – Laar (2-1)
27 september: Dosko ’32 – Casteren (3-0)
27 september: EDN ’56 – Tivoli (1-1)
27 september: Hoogeloon – HMVV (2-0)
27 september: Wilhelmina Boys – EMK (1-2)
27 september: Reusel Sport – SBC (2-2)
27 september: Hilvaria – Bladella (2-2)
27 september: RKVVO – Marvilde (1-6)
27 september: Spoordonkse Boys – DBS (4-1)
27 september: Oirschot Vooruit – Nevelo (2-3)
27 september: Beerse Boys – Moerse Boys (2-1)
27 september: DVS – Sterksel (4-1)
27 september: SDO ’39 – Bergeijk (0-4)
26 september: Dommelen – Valkenswaard (4-1)
20 september: Casteren – Netersel (1-1)
20 september: De Weebosch – Hoogeloon (1-3)
20 september: Knegselse Boys – EDN ’56 (1-7)
20 september: Vessem – DVG (1-3)
20 september: RKDSV – Ons Vios (1-3)
20 september: Bladella – Wilhelmina Boys (0-5) deel 2
20 september: Hapert – Hilvaria (1-7)
20 september: DEES – Spoordonkse Boys (0-5)
20 september: Bladella – Wilhelmina Boys (0-5) deel 1
20 september: HMVV – Dosko ’32 (2-0)
20 september: Bergeijk – ZSC (0-0)
20 september: Valkenswaard – Reusel Sport (1-2)
20 september: Waalre – Tuldania (4-1)
19 september: UNA – FC Lienden (2-2)
13 september: SVSOS – Willem II (2-4)
13 september: Oirschot Vooruit – EMK (3-0)
13 september: Hilvaria – SV Valkenswaard (1-1)
13 september: EFC – Wilhelmina ’08 (0-1)
13 september: Dosko ’32 – De Raven (1-1)
13 september: Steensel – De Weebosch (3-2)
13 september: Hoogeloon – ZSC (3-2)
13 september: Spoordonkse Boys – Wodan (1-1)
13 september: Wilhelmina Boys – SBC (1-0)
13 september: Reusel Sport – Hapert (4-2)
13 september: DVS – SC Olympus (5-2)
13 september: Heeze – Marvilde (0-5)
13 september: Hulsel – Riethoven (2-2)
12 september: Rood-Wit V. – RKVVO (1-0)
6 september: ZSC – SDO ’39 (2-0)
6 september: Knegselse Boys – DOSL (1-3)
6 september: Vessem – Unitas ’59 (0-2)
6 september: DEES – SCI (1-0)
6 september: De Raven – Hoogeloon (1-0)
6 september: RKDSV – Were Di (2-4)
6 september: Beerse Boys – SC ’t Zand (4-1)
6 september: Bladella – Nijnsel (0-1)
6 september: Dommelen – Reusel Sport (1-1)
6 september: PSV – EFC (0-1)
6 september: Waalre – DVS (2-3)
6 september: Marvilde – Rood-Wit V. (0-1)
6 september: HMVV – Steensel (1-0)
30 augustus: Spoordonkse Boys – Audacia (2-1) beker
30 augustus: Were Di – Hoogeloon (1-3) beker
30 augustus: Tuldania – DEES (4-1) beker
25 augustus: Hoogeloon – DEES (7-2) beker
23 augustus: Hilvaria – Longa (0-5) beker
23 augustus: RKDSV – DIA (3-1) beker
23 augustus: Hulsel – SC Olympus (4-2) beker
23 augustus: Hoogeloon – Tuldania (2-3) beker
23 augustus: UNA – HFC (1-0)
Nacompetitie:
27 juni: RKDSV – Willem II
8 juni: Prijsuitreiking
7 juni: Hapert – Unitas ’59 (4-0)
7 juni: RKVVO – RKJVV (2-0)
7 juni: SvSSS – Hilvaria (2-2)
7 juni: DESO – Beerse Boys (3-1)
31 mei: Hilvaria – SVSSS (3-1)
31 mei: Dosko ’32 – Vessem (0-3)
31 mei: Beerse Boys – DESO (0-0)
31 mei: FILMPJES Dosko ’32 – Vessem (0-3)
25 mei: Theole – Hilvaria (1-3)
25 mei: Vessem – SC Olympus (6-4)
25 mei: Spoordonkse Boys – Den Dungen (1-4)
25 mei: EDN ’56 – ZSC (0-2)
25 mei: Dommelen – Emplina (0-2)
25 mei: BES – Unitas ’59 (1-2)
17 mei: Steensel – Woenselse Boys (0-3)
17 mei: Hilvaria – Theole (1-0)
17 mei: Casteren – Berkdijk (2-1)
17 mei: RKVVO – Baardwijk (1-0)
17 mei: Beerse Boys – Schijndel (6-0)
17 mei: ZSC – EDN ’56 (2-2)
17 mei: Bergeijk – Hapert (3-2)

Competitie:
10 mei: Steensel – SDO ’39 (1-2)
10 mei: EFC – LONGA (0-2)
10 mei: DEES – Dosko ’32 (0-2)
10 mei: Hoogeloon – HMVV (1-2)
10 mei: Hilvaria – SVSOS (4-1)
10 mei: EDN ’56 – Were Di (1-3)
10 mei: De Valk – Gemert (0-1)
10 mei: Oirschot Vooruit – RKVVO (2-3)
10 mei: Wilhelmina Boys – Braakhuizen (1-0)
10 mei: Waalre – De Raven (1-2)
10 mei: Heeze – Volharding (2-1)
10 mei: Hulsel – Valkenswaard (1-3)
3 mei: De Weebosch – Sterksel (5-0) KAMPIOENSFOTO’S!
3 mei: FILMPJES Tuldania – ZSC (1-1)
3 mei: Vessem – Casteren (6-0)
3 mei: Riethoven – Steensel (0-4)
3 mei: Dosko ’32 – BES (0-2)
3 mei: RKDSV – EDN ’56 (2-1)
3 mei: De Bocht ’80 – Nordea (1-3)
3 mei: Spoordonkse Boys – Oirschot Vooruit (1-3)
3 mei: Oisterwijk – Wilhelmina Boys (2-2)
3 mei: Tuldania – ZSC (1-1)
3 mei: Beerse Boys – EFC (3-2)
3 mei: Bladella – Bergeijk (3-0)
3 mei: SDO ’39 – Hulsel (5-2)
3 mei: Marvilde – ZSV (1-2)
3 mei: Dommelen – Rood-Wit V. (1-3)
3 mei: HMVV – Waalre (2-2)
26 april: Spoordonkse Boys – Rood-Wit V. (0-3) KAMPIOENSCHAP ROOD-WIT!
26 april: Oirschot Vooruit – Wilhelmina Boys (5-1) deel 2
26 april: Beerse Boys – HVCH (0-2)
26 april: Oirschot Vooruit – Wilhelmina Boys (5-1)
26 april: SVSOS – SVSSS (0-1)
26 april: DOSL – De Weebosch (2-1)
26 april: RKDSV – Vlijmense Boys (1-2)
26 april: EDN ’56 – Ons Vios (2-0)
26 april: ZSC – Vessem (0-1)
26 april: Knegselse Boys – Tuldania (1-2)
26 april: Steensel – DEES (1-0)
26 april: SDO ’39 – Hoogeloon (2-1)
26 april: Brabantia – EFC (1-4)
26 april: Dosko ’32 – Hapert (1-0)
26 april: Reusel Sport/Faes Group – Jong Brabant (2-1)
23 april: Hoogeloon – Dosko ’32 (1-0)
19 april: EDN ’56 – Broekhoven (3-2)
19 april: Hoogeloon – Valkenswaard (1-2)
19 april: EFC – Halsteren (0-2)
19 april: Steensel – BES (1-0)
19 april: Kampioensfoto’s SV Valkenswaard
19 april: Rood-Wit V. – HVV (1-0)
19 april: DEES – SDO ’39 (4-1)
19 april: Hilvaria – ZIGO (3-1)
19 april: Wilhelmina Boys – RKVVO (2-2)
19 april: ZSC – Casteren (1-0)
19 april: Hulsel – Dosko ’32 (4-1)
19 april: Bergeijk – Spoordonkse Boys (2-1)
18 april: Dommelen – Bladella (2-1)
16 april: Tuldania – Casteren (3-3)
16 april: DEES – Netersel (3-1)
16 april: Hoogeloon – BES (1-0)
16 april: Waalre – Hapert (2-2)
12 april: Spoordonkse Boys – Wilhelmina Boys (0-1) deel 2
12 april: Knegselse Boys – Vessem (0-2)
12 april: Dosko ’32 – Waalre (1-0)
12 april: RKDSV – Ons Vios (0-1)
12 april: Bladella – Nevelo (0-1)
12 april: Valkenswaard – Steensel (4-1)
12 april: Beerse Boys – Brabantia (3-1)
12 april: Spoordonkse Boys – Wilhelmina Boys (0-1)
12 april: SVSOS – EDN ’56 (1-3)
12 april: Dommelen – Bergeijk (1-0)
12 april: HMVV – Hapert (1-3)
12 april: SDO ’39 – BES (2-3)
12 april: DVS – Nederwetten (3-0)
12 april: UNA – Koninklijke HFC (2-1)
12 april: Nuenen – EFC (5-1)
9 april: Hilvara – RKDSV (3-1)
6 april: Heeze – SVC 2000 (4-1)
6 april: DEES – BES (1-2)
6 april: EFC – Nemelaer (2-4)
6 april: EDN ’56 – ZIGO (4-1)
6 april: De Bocht ’80 – WSJ (5-2)
6 april: Waalre – Valkenswaard (1-2)
6 april: ZSC – De Weebosch (1-2)
6 april: SDO ’39 – Hapert (1-2)
4 april: Hapert – Valkenswaard (0-2)
4 april: Nemelaer – Beerse Boys (0-4)
4 april: Tuldania – Sterksel (4-0)
4 april: Reusel Sport – Oisterwijk (1-2)
4 april: Hulsel – HMVV (3-2)
29 maart: Tuldania – DOSL (3-1)
29 maart: RKDSV – Were Di (4-0)
29 maart: Spoordonkse Boys – RKVVO (0-2)
29 maart: Oirschot Vooruit – Bladella (2-2)
29 maart: Hilvaria – SVSSS (0-5)
29 maart: Steensel – De Raven (1-0)
28 maart: BES – Valkenswaard (0-3)
22 maart: Knegselse Boys – Sterksel (3-0)
22 maart: Dosko ’32 – SDO ’39 (0-1)
22 maart: LSV – De Bocht ’80 (1-1) deel 2
22 maart: Bladella – Wilhelmina Boys (2-1) deel 2
22 maart: SVSOS – RKDSV (2-2)
22 maart: LSV – De Bocht ’80 (1-1) + verslag
22 maart: HMVV – BES (1-4)
22 maart: Bladella – Wilhelmina Boys (2-1)
22 maart: Valkenswaard – Riethoven (4-1)
22 maart: Waalre – Hoogeloon (2-1)
22 maart: DESO – EFC (0-0)
15 maart: Steensel – Hulsel (2-2)
15 maart: Vessem – Tuldania (5-0)
15 maart: Dosko ’32 – HMVV (1-1)
15 maart: DEES – Hapert (0-7)
15 maart: SDO ’39 – Netersel (1-1)
15 maart: Heeze – Venlosche Boys (1-1) deel 2
15 maart: EDN ’56 – Hilvaria (0-4)
15 maart: RKDSV – Taxandria (1-1)
15 maart: Oirschot Vooruit – Jong Brabant (4-2)
15 maart: De Valk – Blauw Geel ’38 (0-2)
15 maart: Beerse Boys – Nuenen (2-1)
15 maart: Heeze – Venlosche Boys (1-1)
15 maart: DOSL – DVS (1-2)
15 maart: Reusel Sport/Faes Group – Rood-Wit V. (0-2)
15 maart: Wilhelmina Boys – Bergeijk (4-1)
14 maart: BES – Waalre (0-1)
8 maart: EFC – Erp (2-5) deel 2
8 maart: Vessem – De Weebosch (1-1)
8 maart: Steensel – Waalre (3-0)
8 maart: DEES – HMVV (3-2)
8 maart: Casteren – Knegselse Boys (2-1)
8 maart: EFC – Erp (2-5)
8 maart: RKDSV – ZIGO (2-0)
8 maart: EDN ’56 – Vlijmense Boys (1-2)
8 maart: Hilvaria – SV Reeshof (3-2)
8 maart: ZSC – DOSL (3-0)
8 maart: Tuldania – Terlo (3-0)
8 maart: Spoordonkse Boys – Braakhuizen (0-1)
8 maart: Oirschot Vooruit – Rood-Wit Veldhoven (0-0)
8 maart: Beerse Boys – Longa (2-0)
8 maart: UNA – VVSB (2-1)
8 maart: SDO ’39 – Valkenswaard (0-1)
8 maart: Wilhelmina Boys – Dommelen (3-4)
1 maart: Dosko ’32 – SV Valkenswaard (0-0)
1 maart: DOSL – Sterksel (4-0)
1 maart: HMVV – Steensel (0-2)
1 maart: Bladella – RKVVO (1-2)
1 maart: Heeze – ZSV (1-3)
1 maart: DVS – ZSC (1-2)
1 maart: HVCH – EFC (3-1)
1 maart: ZIGO – SVSOS (1-2)
1 maart: Bergeijk – Reusel Sport/Faes Group (1-4)
28 februari: Rood-Wit V. – Wilhelmina Boys (3-1)
22 februari: Vessem – Tivoli (2-0)
22 februari: Steensel – Dosko ’32 (4-1)
22 februari: EFC – Roosendaal (2-1)
22 februari: Knegselse Boys – DVS (0-5)
22 februari: DEES – Hoogeloon (1-0)
22 februari: Tuldania – Nederwetten (1-1)
22 februari: Spoordonkse Boys – Dommelen
22 februari: RKDSV – SVSSS (0-2)
22 februari: Oirschot Vooruit – Braakhuizen (1-3)
22 februari: Beerse Boys – DESO (0-3)
22 februari: Valkenswaard – Netersel (2-0)
22 februari: Reusel Sport/Faes Group – Bladella (4-2)
22 februari: Wilhelmina Boys – SV Nevelo (3-2)
22 februari: RKVVO – Bergeijk (3-1)
8 februari: EFC – DESK (1-0)
8 februari: Hilvaria – Ons Vios (1-3)
8 februari: Bladella – Spoordonkse Boys (1-1)
8 februari: HMVV – SDO ’39 (2-5)
8 februari: Jong Brabant – Wilhelmina Boys (1-0)
8 februari: Heeze – Marvilde
1 februari: PSV – Heeze (3-0)
1 februari: Marvilde – Volharding (0-1)
25 januari: Wilhelmina Boys – Reusel Sport/Faes Group (8-0)

2014
14 december: Dosko ’32 – Hulsel (3-2)
14 december: Halsteren – EFC (5-0)
14 december: Bladella – Dommelen (2-0)
14 december: Beerse Boys – DESK (2-1)
14 december: SVSOS – Taxandria (1-5)
14 december: Spoordonkse Boys – Bergeijk (4-0)
14 december: Reusel Sport/Faes Group – Oirschot Vooruit (2-5)
14 december: RKVVO – Wilhelmina Boys (2-3)
7 december: Rood-Wit V. – Dommelen (1-1)
7 december: DEES – Valkenswaard (1-2)
7 december: Steensel – Riethoven (1-2)
7 december: Oirschot Vooruit – Spoordonkse Boys (0-0)
7 december: SDO ’39 – Hulsel (2-6)
7 december: EFC – Beerse Boys (2-2)
7 december: Knegselse Boys – DOSL (0-6)
7 december: DVS – De Weebosch (2-1)
30 november: Dommelen – Nevelo (3-0)
30 november: Marvilde – Stormvogels ’28 (5-0)
30 november: Bladella – Rood-Wit Veldhoven (0-2)
30 november: HMVV – Hoogeloon (2-4)
30 november: Braakhuizen – Wilhelmina Boys (2-1)
30 november: Knegselse Boys – Tivoli (1-3)
30 november: Dosko ’32 – DEES (1-4)
30 november: Spoordonkse Boys – Reusel Sport/Faes Group (1-1)
30 november: Beerse Boys – Gestel (0-3)
30 november: SVSOS – Hilvaria (1-1)
23 november: DEES – Riethoven (1-4)
23 november: Vessem – Knegselse Boys (3-0)
23 november: Steensel – Valkenswaard (0-1)
23 november: EFC – Nuenen (3-3)
23 november: Tuldania – Casteren (2-2, gestaakt)
23 november: Reusel Sport – RKVVO (4-2)
23 november: De Bocht ’80 – OVV ’67 (6-0) deel 2
23 november: Oirschot Vooruit – Oisterwijk (2-1)
23 november: Wilhelmina Boys – Spoordonkse Boys (3-1)
23 november: EDN ’56 – SVSOS (0-1)
23 november: De Bocht ’80 – OVV ’67 (6-0)
23 november: Hulsel – Netersel (1-4)
23 november: Hilvaria – VCB (3-1)
16 november: DVS – DOSL (1-3)
9 november: SVSOS – Broekhoven (1-2)
9 november: SDO ’39 – Riethoven (2-1)
9 november: Knegselse Boys – ZSC (1-4)
9 november: Dosko ’32 – Hoogeloon (1-6)
9 november: Moerse Boys – EFC (1-5)
9 november: HVV Helmond – Wilhelmina Boys (1-7)
9 november: SC Olympus – De Bocht ’80 (2-3)
9 november: RKVVO – Spoordonkse Boys (2-1)
9 november: HMVV – Hulsel (3-1)
9 november: DVS – Vessem (4-0)
9 november: Bladella – Oirschot Vooruit (2-3)
2 november: Vessem – DOSL (2-3)
2 november: EFC – DESO (0-1)
2 november: Steensel – Netersel (1-3)
2 november: DEES – De Raven (1-1)
2 november: Beerse Boys – Halsteren (0-2)
2 november: RKDSV – SVSOS (3-0)
2 november: De Bocht ’80 – LSV/Boxtel (4-2)
2 november: Hilvaria – TSV Gudok (3-0)
2 november: SDO ’39 – Dosko ’32 (6-1)
2 november: Wilhelmina Boys – Bladella (5-0)
2 november: Reusel Sport/Faes Group – Dommelen (0-2)
26 oktober: Dosko ’32 – Riethoven (2-3)
26 oktober: Knegselse Boys – Casteren (1-3)
26 oktober: Hapert – Hoogeloon (1-1)
26 oktober: SVSOS – Were Di (1-1)
26 oktober: Bladella – Jong Brabant (2-1)
26 oktober: Valkenswaard – SDO ’39 (3-0)
26 oktober: Willem II – De Bocht ’80 (1-4)
26 oktober: Dommelen – Wilhelmina Boys (3-1)
26 oktober: HMVV – DEES (7-0)
26 oktober: Waalre – Steensel (1-3)
26 oktober: Rood-Wit Veldhoven – Oirschot Vooruit (2-2)
19 oktober: Casteren – De Weebosch (2-1)
19 oktober: Oirschot Vooruit – Wodan (1-1: beker)
12 oktober: Hulsel – Hoogeloon (2-2)
12 oktober: EFC – HVCH (2-0)
12 oktober: SDO ’39 – De Raven (5-1)
12 oktober: Wilhelmina Boys – Rood-Wit Veldhoven (1-4)
12 oktober: Valkenswaard – Dosko ’32 (3-0)
12 oktober: RKVVO – Bladella (1-0)
5 oktober: Dosko ’32 – Steensel (1-0)
5 oktober: Netersel – Valkenswaard (0-4)
5 oktober: Bladella – Reusel Sport (1-2)
5 oktober: Roosendaal – EFC (3-2)
5 oktober: Heeze – Stormvogels ’28 (1-1)
5 oktober: SV Nevelo – Wilhelmina Boys (1-0)
5 oktober: Rood-Wit V. – Jong Brabant (4-0)
5 oktober: HMVV – Riethoven (5-2)
28 september: Wilhelmina Boys – Jong Brabant (2-1)
28 september: DESK – EFC (3-2)
28 september: Vessem – Terlo (2-2)
28 september: Steensel – Hapert (1-2)
28 september: Knegselse Boys – Nederwetten (4-3)
28 september: Dosko ’32 – Netersel (1-4)
28 september: DEES – Hulsel (1-4)
28 september: Beerse Boys – Moerse Boys (2-2)
28 september: Oirschot Vooruit – Bergeijk (2-3)
28 september: Marvilde – Heeze (4-1)
28 september: RKDSV – SV Reeshof (2-0)
28 september: SDO ’39 – HMVV (0-0)
28 september: Spoordonkse Boys – Bladella (0-5)
28 september: DVS – DOSL (gestaakt bij 1-2 stand)
28 september: RKVVO – Dommelen (1-0)
21 september: EFC – Gestel (2-3)
21 september: Tuldania – Vessem (2-2)
21 september: De Bocht ’80 – Neerlandia ’31 (4-3)
21 september: Waalre – BES (1-5)
21 september: Dommelen – Braakhuizen (2-0)
21 september: Rood-Wit V. – Reusel Sport/Faes Group (2-1)
21 september: Hulsel – Steensel (1-2)
14 september: Steensel – Hoogeloon (2-2)
14 september: Dosko ’32 – De Raven (2-1)
14 september: EDN ’56 – Taxandria (0-6)
14 september: RKDSV – Hilvaria (2-1)
14 september: Nemelaer – EFC (1-0)
14 september: Beerse Boys – Roosendaal (0-2)
14 september: Oirschot Vooruit – Nevelo (4-2)
14 september: Reusel Sport/Faes Group – Wilhelmina Boys (3-2)
14 september: SDO ’39 – Waalre (3-0)
7 september: Hilvaria – Broekhoven (2-0)
7 september: De Bocht ’80 – SVG (3-2)
7 september: Vessem – ZSC (0-6)
7 september: EFC – Brabantia (0-3)
7 september: DEES – Steensel (2-2)
7 september: Bladella – HVV (3-0)
7 september: Waalre – Riethoven (0-2)
7 september: Wilhelmina Boys – Oirschot Vooruit (1-0)
7 september: HMVV – Valkenswaard (1-2)
2 juni: Prijsuitreiking
1 juni: Beerse Boys – Best Vooruit (1-1)
1 juni: Heeze – Theole (3-2)
1 juni: HMVV – Reusel Sport/Faes Group (2-2)
1 juni: Rood-Wit V. – ODC (0-0)
1 juni: Riethoven – Pusphaira (2-1)
29 mei: Best Vooruit – Beerse Boys (1-2)
29 mei: Spoordonkse Boys – Taxandria (0-1)
29 mei: Reusel Sport/Faes Group – HMVV (2-0)
25 mei: Bladella – ODC (1-4)
25 mei: HMVV – RKDSV (4-0)
25 mei: EDN ’56 – Vessem (0-0)
18 mei: DEES – SVG (4-0)
18 mei: Steensel – WODAN (1-0)
18 mei: Vessem – EDN ’56 (4-4)
18 mei: Spoordonkse Boys – Wilhelmina (1-0)
18 mei: RKDSV – HMVV (0-2)
18 mei: Hilvaria – Vlijmense Boys (0-1)
18 mei: Beerse Boys – Unitas (3-2)
18 mei: RKVVO – Rood-Wit V. (1-3)
18 mei: RKDSV – HMVV (0-2)
11 mei: Heeze – Rood Wit V. (1-2)
11 mei: Oirschot Vooruit – Unitas ’59 (7-2)
11 mei: RKDSV – Braakhuizen (3-6)
11 mei: Tuldania – Berkdijk (2-0)
11 mei: EDN ’56 – Gesta (5-1)
11 mei: Wilhelmina Boys – Steensel (0-2) deel 2 (foto’s Peter Tops)
11 mei: Wilhelmina Boys – Steensel (0-2) deel 1 (foto’s Erik de Haas)
11 mei: SDO ’39 – Netersel (2-1)
11 mei: Hulsel – ZSC (3-0)
11 mei: HMVV – Hapert (2-1)
4 mei: Steensel – SDO ’39 (0-4)
4 mei: Knegselse Boys – ETS (6-1)
4 mei: Dosko ’32 – Reusel Sport/Faes Group (1-1)
4 mei: ZSC – Wilhelmina Boys (1-4) KAMPIOENSWEDSTRIJD!
4 mei: Hilvaria – ZIGO (1-6)
4 mei: SVSOS – Nevelo (0-4)
4 mei: Bladella – Dommelen (1-1)
4 mei: Waalre – Den Dungen (1-0)
4 mei: Marvilde – Haarsteeg (3-1)
4 mei: Braakhuizen – Valkenswaard (5-2)
4 mei: Beerse Boys – Nemelaer (3-1)
4 mei: Brabantia – EFC (0-0)
4 mei: Dosko ’32 – Reusel Sport (1-1)
27 april: De Weebosch – De Bocht ’80 (1-0)
27 april: Ons Vios – Hilvaria (2-2)
21 april: LONGA – EFC (1-0)
21 april: SDO ’39 – ZSC (4-0)
21 april: Wilhelmina Boys – Riethoven (3-0)
21 april: HMVV – Reusel Sport (3-2)
21 april: Dosko ’32 – Netersel (0-1)
13 april: Vessem – Tivoli (1-1)
13 april: Steensel – Netersel (0-0)
13 april: Knegselse Boys – De Weebosch (0-1)
13 april: EFC – Geldrop (0-0)
13 april: DEES – Casteren (5-3)
13 april: Hapert – Wilhelmina Boys (2-4)
13 april: HMVV – Dosko ’32 (1-0)
12 april: RKVVO – Beerse Boys (4-1)
12 april: Rood-Wit Veldhoven – Acht (1-0)
6 april: SDO ’39 – Hapert (0-1)
6 april: Dosko ’32 – Steensel (0-5)
6 april: Tuldania – Nordea (1-3)
6 april: Oirschot Vooruit – RPC (2-2)
6 april: RKDSV – GSBW (2-4)
6 april: Bladella – Braakhuizen (2-2)
6 april: Wilhelmina Boys – De Raven (3-0)
6 april: BES – Riethoven (2-1)
6 april: Beerse Boys – SBC (1-0)
6 april: EDN ’56 – SV Reeshof (2-1)
6 april: Moerse Boys – EFC (2-1)
30 maart: SVSOS – Ons Vios (0-3)
30 maart: Knegselse Boys – DEES (0-7)
30 maart: RKSV Heeze – Valkenswaard (2-0)
30 maart: Tuldania – SC Olympus (3-2)
30 maart: De Bocht ’80 – Vessem (2-1)
30 maart: Hilvaria – SV Nevelo (0-0)
30 maart: Waalre – Real Lunet (1-2)
30 maart: Netersel – Hoogeloon (0-2)
23 maart: Vessem – DOSL (0-3)
23 maart: Knegselse Boys – Tivoli (5-0)
23 maart: EFC – Nieuw Woensel (1-3)
23 maart: DEES – LSV Boxtel (5-1)
23 maart: EDN ’56 – SC Olympus (6-1)
23 maart: De Bocht ’80 – Casteren (2-0)
23 maart: Hilvaria – TSV Gudok (2-0)
23 maart: Reusel Sport/Faes Group – Wilhelmina Boys (0-3) deel 2
23 maart: RKVVO – CHC/Orka (1-1)
23 maart: DVS – RKGSV (0-2)
23 maart: HMVV – Hulsel (1-2)
23 maart: Reusel Sport/Faes Group – Wilhelmina Boys (0-3)
23 maart: Oirschot Vooruit – Bladella (3-1)
16 maart: Steensel – Riethoven (2-1)
16 maart: Dosko ’32 – ZSC (5-1)
16 maart: Beerse Boys – RKJVV (2-0)
16 maart: RKDSV – RPC (0-2)
16 maart: DESK – EFC (3-4)
16 maart: Bladella – Rood-Wit Veldhoven (1-5) deel 2
16 maart: Bladella – Rood-Wit Veldhoven (1-5)
16 maart: Wilhelmina Boys – HMVV (0-0)
16 maart: Hulsel – Hoogeloon (0-1)
15 maart: Valkenswaard – Dommelen (1-1)
9 maart: Oirschot Vooruit – RKDSV (0-0)
9 maart: SVSOS – TSV Gudok (2-3)
9 maart: Vessem – DEES (0-3)
9 maart: Knegselse Boys – DOSL (1-3)
9 maart: EFC – Roosendaal (2-0)
9 maart: Hilvaria – Spoordonkse Boys (0-1)
9 maart: HMVV – SDO ’39 (3-3)
9 maart: Hoogeloon – Wilhelmina Boys (0-2)
9 maart: De Valk – Gemert (2-0)
9 maart: Dommelen – Acht (4-1)

Advertenties

4 thoughts on “Foto’s

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s