Erelijst

DE EINDWINNAARS

Trompetter Supercup

2016/2017 Wilhelmina Boys
2015/2016 Wilhelmina Boys
2014/2015 Rood-Wit Veldhoven
2013/2014 Rood-Wit Veldhoven

Grote Trompettercup

2016/2017 Spoordonkse Boys
2015/2016 Bergeijk
2014/2015 SV Valkenswaard
2013/2014 Hilvaria
2012/2013 UNA/Brinvast
2011/2012 SV Valkenswaard
2010/2011 SV Valkenswaard
2009/2010 Bladella
2008/2009 De Valk
2007/2008 EFC
2006/2007 Beerse Boys
2005/2006 Dosko ’32
2004/2005 SV Valkenswaard
2003/2004 Dosko ’32
2002/2003 Heeze/RKVVO
2001/2002 Rood Wit V.
2000/2001 Beerse Boys
1999/2000 Reusel Sport
1998/1999 Reusel Sport
1997/1998 Hapert

Kleine Trompettercup

2016/2017 Riethoven
2015/2016 EDN ’56
2014/2015 Tuldania/Vessem
2013/2014 EDN ’56
2012/2013 Netersel
2011/2012 Hulsel
2010/2011 SDO ’39
2009/2010 DVS
2008/2009 Hilvaria
2007/2008 Tuldania
2006/2007 Wilhelmina Boys
2005/2006 Vessem
2004/2005 Hoogeloon
2003/2004 Hoogeloon
2002/2003 SDO ’39
2001/2002 Dommelen
2000/2001 HMVV
1999/2000 DVS
1998/1999 Riethoven
1997/1998 SDO ’39

Minst gepasseerde doelman

2016/2017 Tom Molenberg (Wilhelmina Boys)
2015/2016 Menno Kuulkers (Oirschot Vooruit) en Melvin Rombouts (De Raven)
2014/2015 Jeffry Kleine-Deters (SV Valkenswaard)
2013/2014 Tom Molenberg/Steven Meijer (Wilhelmina Boys)
2012/2013 Dennis Soeteman (Dommelen)
2011/2012 Lars van Breukelen (Bergeijk) en Geert Hermans (HMVV)
2010/2011 Kevin van Agt (Spoordonkse Boys)
2009/2010 Wouter Koehorst (DVS)
2008/2009 Hugo Postuma (De Valk)
2007/2008 Wouter Koehorst (DVS) en Rick Rutten (Oirschot Vooruit)
2006/2007 Teun van Hest (DEES)
2005/2006 Davey Voogt (De Valk)
2004/2005 Ludo van Beek (Rood Wit V.)
2003/2004 Willy Kamps (Riethoven)
2002/2003 Hans van Luffelen/Stefan Verhoeven (Casteren)
2001/2002 Ludo van Beek (Rood Wit V.)
2000/2001 Stefan Zwarthoed (Dommelen)
1999/2000 Koen van Kollenburg (Beerse Boys)
1998/1999 Koen van Kollenburg (Beerse Boys)
1997/1998 Niet gehouden

Topschutters

2016/2017
Supercup: Ruben Rodrigues (Wilhelmina Boys)
Grote Cup: Roel van Nunen (Spoordonkse Boys)
Kleine Cup: Martijn Bax (DOSL)

2015/2016
Supercup: Dennie Banda (Oirschot Vooruit)
Grote Cup: Robin Vinck (Bergeijk)
Kleine Cup: Coen van Oirschot (EDN ’56)

2014/2015
Supercup: Joey Hellstern (Rood-Wit V.)
Grote Cup: Joerie van Rijswijk (Hilvaria)
Kleine Cup: Pim Smolders (Casteren)

2013/2014
Supercup: Danny Das (Marvilde)
Grote Cup: Joerie van Rijswijk (Hilvaria)
Kleine Cup: Coen van Oirschot (EDN ’56)

2012/2013
Grote Cup: Jelle Schijvenaars (UNA)
Kleine Cup: Anel Selimovic (Netersel)

2011/2012
Grote Cup: Rob van Breugel (RKVVO)
Kleine Cup: Coen van Oirschot (EDN ’56)

Eindstanden 2015/2016

Trompetter Supercup

1 Wilhelmina Boys 151 (10 trainingsballen)
2 Oirschot Vooruit 138 (6 trainingsballen)
3 Marvilde 115 (4 trainingsballen)
——————————————-
4 Hilvaria 97
5 De Valk 96
6 Heeze 95
7 Beerse Boys 94
8 Dommelen 91
9 Rood-Wit V. 84
10 Reusel Sport/Faes Group 83
11 UNA 81,8
12 EFC 78
13 Bladella 75
14 RKVVO 68
15 Best Vooruit 66
16 Hapert 61
17 Valkenswaard 59

Grote Cup

1 Bergeijk 124 (10 trainingsballen)
2 Audacia 114 (6 trainingsballen)
3 SDO ’39 107 (4 trainingsballen)
———————————–
4 Spoordonkse Boys 98
5 De Raven 94
6 RKDSV 86
6 Hoogeloon 86
8 HMVV 85
9 Netersel 82
10 BES 80
10 ZSC 80
12 Hulsel 77
13 Steensel 72
14 Riethoven 67
15 De Weebosch 65
16 Dosko ’32 51
17 Vessem 45
17 SVSOS 45
19 DEES 38
20 Casteren 22

Kleine Cup:

1 EDN ’56 162 (8 trainingsballen)
2 DVS 158 (4 trainingsballen)
———————————-
3 DOSL 120
4 Waalre 113
5 Tuldania 97
6 Sterksel 93
7 De Bocht ’80 58
8 Knegselse Boys 55
9 Terlo 41

Doelmannen

1 Menno Kuulkers (Oirschot Vooruit) 21
1 Melvin Rombouts (De Raven) 21
3 Mats Burgmans (Bergeijk) 24
————————————
4 UNA 27,9
5 Wilhelmina Boys 30
6 BES 31
6 EDN ’56 31
8 EFC 32
9 Beerse Boys 33
10 Netersel 35
11 Hoogeloon 36
12 Steensel 38
12 Rood-Wit V. 38
14 Marvilde 39
14 HMVV 39
16 SDO ’39 40
16 Spoordonkse Boys 40
18 ZSC 42
19 DVS 43
19 Bladella 43
21 Valkenswaard 45
21 De Weebosch 45
23 Hulsel 46
23 Tuldania 46
23 Best Vooruit 46
26 RKVVO 47
27 Dommelen 48
28 Vessem 49
28 Audacia 49
28 Heeze 49
31 Dosko ’32 50
31 DOSL 50
31 Hilvaria 50
34 Reusel Sport/Faes Group 51
35 Riethoven 52
36 De Valk 53
37 RKDSV 57
38 Waalre 59
39 Sterksel 61
40 Hapert 70
41 Terlo 71
42 SVSOS 78
43 Casteren 78
44 Knegselse Boys 84
45 DEES 96
45 De Bocht ’80 96

Topscorers

Topscorers Supercup
Dennie Banda (Oirschot Vooruit) 30
Ruben Rodrigues (Wilhelmina Boys) 24
Joerie van Rijswijk (Hilvaria) 24
Maron Heersmink (Wilhelmina Boys) 23
Jorg van Galen (Heeze) 20
Tuur de Laat (Reusel Sport/Faes Group) 17
Joris Hermans (De Valk) 17
Anwar Janssen (Dommelen) 16
Joey Hellstern (Rood-Wit V.) 15
Jannes Mulders (Beerse Boys) 13
Tayfun Yilmaz (Marvilde) 13
Erwin Isbouts (Marvilde) 12
Joris Swaanen (Oirschot Vooruit) 11
Max van Limpt (EFC) 11
Joost van Doormaal (Hilvaria) 11
Danny Das (Marvilde) 10
Rick van den Bogaard (Marvilde) 10
Martijn van Dijk (RKVVO) 9
Dave Koolen (Hapert) 9
Ad Snoeijen (Heeze) 9
Tom Krieckaert (Heeze) 9
Jan van Hout (Rood-Wit V.) 9
Niek van Boekel (UNA) 9
Stefan van Dam (Wilhelmina Boys) 9
Mark Janssen (UNA) 8
Fons Meeuwis (Oirschot Vooruit) 8
Chris Burhenne (Dommelen) 8
Kenneth van de Wiel (Best Vooruit) 8
Brian Vermeer (De Valk) 8
Ralf Lavrijsen (Reusel Sport/Faes Group) 8
Thomas Keeman (Dommelen) 7
Steven van de Lisdonk (Valkenswaard) 7
Wouter de Kramer (De Valk) 7
Ralph van Meijl (Hapert) 7
Peter van Dooren (Dommelen) 7
Pim Vingerhoets (Beerse Boys) 7
Niels van Heerbeek (Beerse Boys) 7
Ruud Leermakers (Bladella) 7
Bart Sanders (RKVVO) 7
Dorus van de Wal (Oirschot Vooruit) 6
Bart de Jong (Bladella) 6
Roy Panis (Valkenswaard) 6
Tom Derkx (Heeze) 6
Michiel Rusch (De Valk) 5
Joël Prat (EFC) 5
Hidde Vlasblom (Hilvaria) 5
Rob van Boekel (UNA) 5
Brian van Schijndel (Best Vooruit) 5
Teun Sebregts (UNA) 5
Teun van Borrenbergen (EFC) 5
Anel Selimovic (Bladella) 5
Lars Kuijs (Wilhelmina Boys) 5
Stef Vervloet (Wilhelmina Boys) 5
Greg van Gestel (Hilvaria) 5
Steef Vosters (Reusel Sport/Faes Group) 5
Michael Koning (Wilhelmina Boys) 5
Harm Oppers (Best Vooruit) 5
Jesse Geboers (Hapert) 5
Mart van de Gevel (UNA) 4
Benjamin van Wanrooij (UNA) 4
Kevin Raaijmakers (Hapert) 4
Teun Derks (Oirschot Vooruit) 4
Gijs Kiebert (Marvilde) 4
Pepijn van Spreuwel (Beerse Boys) 4
Cas Vosters (Bladella) 4
Jesse van Gerwen (EFC) 4
Rob van Bijsterveldt (Beerse Boys) 4
Geert van Overbeek (Bladella) 4
Max van Kollenburg (Oirschot Vooruit) 4
Stijn Bressers (Wilhelmina Boys) 4
Mark de Wit (Wilhelmina Boys) 4
Tecer Tufan (De Valk) 4
Jordan Bujitu (RKVVO) 4
Roel Segers (Bladella) 4
Rens van de Kerkhof (Heeze) 4
Luuk Broers (De Valk) 4
Ties Bazelmans (Marvilde) 4
Jordy van der Heijden (Dommelen) 4

Topscorers Grote Cup
Robin Vinck (Bergeijk) 24
Vito van Dal (RKDSV) 18
Maikel van der Honing (BES) 18
Gijs Outmaijer (Audacia) 17
Kees Theuws (Bergeijk) 14
Eric Jans (Audacia) 14
Jasper van Agt (Spoordonkse Boys) 13
Juul Huijbers (ZSC) 13
Job Janssen (RKDSV) 13
Tom Roest (Hulsel) 13
Niels Heesakkers (SDO ’39) 12
Alex Aarts (Audacia) 12
Niels Luyten (Hoogeloon) 12
Gijs Wuijts (De Raven) 12
Frans Berger (SDO ’39) 11
Pieter Michelbrink (HMVV) 11
Ron Jansen (HMVV) 11
Martijn Hellegers (SDO ’39) 11
Jari Kok (Bergeijk) 10
Willem Kwinten (De Weebosch) 10
Niek van Weerdenburg (Audacia) 9
Thijs Spierings (SDO ’39) 9
Gijs van de Wiel (SVSOS) 8
Dennis van Woerkum (Dosko ’32) 8
Yannick Sol (Hoogeloon) 8
Tom van der Heijden (Hulsel) 8
Martijn Michiels (Netersel) 8
Raoul Iselin (RKDSV) 8
Joey van Otten (Riethoven) 8
Dorus van den Broek (Steensel) 8
Ruud Maas (Hulsel) 7
Tim van Kerkoerle (Audacia) 7
Joep Verhagen (Spoordonkse Boys) 7
Twan Bierens (Steensel) 7
Bart Winters (BES) 6
Robin Lepelaars (Steensel) 6
Mitchell Smits (DEES) 6
Gijs van den Boomen (ZSC) 6
Tom Simon (De Raven) 6
Jeroen Aarts (Riethoven) 6
Rob van Schijndel (De Raven) 6
Louis van Diessen (Vessem) 6
Stein van Rooij (Hulsel) 6
Ard-Jan Fleerakkers (Dosko ’32) 6
Gijs Doornenbal (Audacia) 6
Tim van de Graaf (Riethoven) 5
Daan van de Wiel (SVSOS) 5
Jaap Waalen (Netersel) 5
Merijn van Ham (Vessem) 5
Pieter Castelijns (Dosko ’32) 5
Thomas Castelijns (HMVV) 5
Roel van Nunen (Spoordonkse Boys) 5
Frank Swanen (SDO ’39) 5
Hans van der Heijden (Hoogeloon) 5
Frank Saris (Steensel) 5
Sjors de Backer (De Weebosch) 5
Ruud Nijssen (BES) 4
Wilco Jansen (De Weebosch) 4
Thom van Agt (Spoordonkse Boys) 4
Sjoerd van Ham (Spoordonkse Boys) 4
Jan Kwinten (ZSC) 4
Sjoerd de Laat (Hoogeloon) 4
Giel Jansen (De Weebosch) 4
Joeri Vennix (DEES) 4
Barry Graat (Hoogeloon) 4
Teun van den Borne (HMVV) 4
Jeroen Goossens (De Weebosch) 4
Jasper Sint (De Raven) 4
Niels Daniëls (Netersel) 4
Guido van Dingenen (Riethoven) 4
Olav Kuijlaars (ZSC) 4
Ruud van der Heijden (Hulsel) 4
Joost van den Bisen (Netersel) 4
Stijn Snelders (Spoordonkse Boys) 4
Guus Abrahams (SVSOS) 4
Daniel Smits (Bergeijk) 4

Topscorers Kleine Cup
Coen van Oirschot (EDN ’56) 36
Remy Keijsers (DVS) 30
Vincent van den Groenendaal (Sterksel) 21
Martijn Bax (DOSL) 21
Rien van de Wouw (Tuldania) 18
Sander van Dijck (EDN ’56) 18
Rogier Schellens (Waalre) 16
Rob Verbruggen (DVS) 15
Bart Berkers (Sterksel) 15
Jeffrey van Dijk (DOSL) 15
René Hooijmans (Waalre) 14
Thijs van Dongen (De Bocht ’80) 14
Thijs Claassen (EDN ’56) 13
Roel de Greef (DVS) 12
Ahmet Cantemur (DVS) 11
Luuk Ooms (Waalre) 10
Frank Bax (DOSL) 10
Rob Hesselmans (EDN ’56) 9
Hein Willems (Knegselse Boys) 8
Ruud van de Wouw (Tuldania) 7
Kwint Witteveen (Terlo) 7
Jody Overman (DVS) 7
Joery van Breemen (DVS) 7
Tim Fraser (DOSL) 7
Grard Blankers (EDN ’56) 7
Pieter Abrahams (Tuldania) 7
Jorn Wijten (Tuldania) 7
Murat Ozcan (De Bocht ’80) 6
Tyrone Pelzers (Sterksel) 6
Bas van Ginneken (DVS) 6
Joost Box (Knegselse Boys) 6
Jasper de Krom (Waalre) 6
Emre Dumlupinar (De Bocht ’80) 5
Maarten Nuwenhoud (Waalre) 5
Hashin Haaji (Sterksel) 5
Rene Bolster (DOSL) 5
Wouter Bosman (Waalre) 4
Ivar Brans (Waalre) 4
Teun Schilders (EDN ’56) 4
Ruben van Meijl (DOSL) 4
Koen Daris (Terlo) 4
Rutger Roza (DVS) 4
Maarten Verheijden (De Bocht ’80) 4
Lowie van Kuringen (Waalre) 4
Thijs Hesselmans (Tuldania) 4
Lars Fonken (De Bocht ’80)

Eindstanden 2014/2015

Trompetter Supercup
Rood-Wit V. 161
Dommelen 115
RKVVO 114
—————–
Oirschot Vooruit 113
UNA 110,9
Marvilde 108
Wilhelmina Boys 103
Reusel Sport/Faes Group 97
Heeze 96
Beerse Boys 89
Best Vooruit 75
Bladella 74
Spoordonkse Boys 64
Bergeijk 60
EFC 55
De Valk 40

Grote Trompettercup
Valkenswaard 139
Hilvaria 121
Hapert 115
BES 98
————
SDO ’39 95
Netersel 92
Hoogeloon 89
Audacia 89
RKDSV 86
HMVV 85
Riethoven 84
Steensel 78
DEES 74
Hulsel 66
De Raven 61
SVSOS 57
Waalre 48
EDN ’56 46
Dosko ’32 45

Kleine Trompettercup
Tuldania 101
Vessem 101
—————–
DOSL 99
ZSC 98
De Weebosch 98
De Bocht ’80 90,1
DVS 87
Casteren 65
Terlo 45
Sterksel 44
Knegselse Boys 30

Doelmannen
Valkenswaard 14
Rood-Wit V. 17
ZSC 22,5
————–
BES 26
De Weebosch 27,2
Hapert 29
Dommelen 31
RKVVO 31
DOSL 33,1
Hilvaria 35
UNA 35,5
Tuldania 36,6
Steensel 37
Netersel 38
SDO ’39 39
Heeze 40
Beerse Boys 41
Hoogeloon 42
DVS 42,5
Marvilde 43
Audacia 43
Casteren 43,7
Vessem 43,7
Bladella 44
Oirschot Vooruit 44
Wilhelmina Boys 44
Reusel Sport/Faes Group 45
Best Vooruit 45
De Bocht ’80 45,8
Riethoven 46
RKDSV 51
De Valk 56
EFC 57
Dosko ’32 57
SVSOS 58
HMVV 59
De Raven 60
Spoordonkse Boys 62
Waalre 66
Hulsel 69
Bergeijk 69
Terlo 69,7
EDN ’56 70
DEES 72
Knegselse Boys 83,9
Sterksel 100,4

Topscorers Supercup
Joey Hellstern (Rood-Wit V.) 31
Dennie Banda (Oirschot Vooruit) 21
Brian Boogers (UNA) 18
Danny Das (Marvilde) 18
Maron Heersmink (Wilhelmina Boys) 17
Jan van Hout (Rood-Wit V.) 15
Niels van Heerbeek (Beerse Boys) 14
Bram van Wijk (Dommelen) 13
Martijn van Dijk (RKVVO) 13
Jorg van Galen (Heeze) 13
Ruud Leermakers (Bladella) 13
Ruben Rodrigues (Wilhelmina Boys) 12
Rob van Boekel (UNA) 12
Mark van der Palen (Dommelen) 11
Teun Derks (Oirschot Vooruit) 11
Anwar Janssen (Dommelen) 11
Robin Vinck (Bergeijk) 10
Ralf Lavrijsen (Reusel Sport/Faes Group) 10
Erwin Isbouts (Marvilde) 10
Stef Fasen (Rood-Wit V.) 10
Sam Heinemans (RKVVO) 10
Vinko Djulic (Rood-Wit V.) 9
Stefan van Dam (Wilhelmina Boys) 9
Dwayne Bijvelds (Rood-Wit V.) 9
Daan Mulders (Beerse Boys) 9
Rens van de Kerkhof (Heeze) 9
Sander van der Looij (Best Vooruit) 9
Joris Swaanen (Oirschot Vooruit) 9
Joris Hermans (De Valk) 8
Tayfun Yilmaz (Marvilde) 8
Steef Vosters (Reusel Sport/Faes Group) 8
Teun Sebregts (UNA) 8
Ron Jansen (UNA) 8
Twan Lavrijssen (Reusel Sport/Faes Group) 7
Anel Selimovic (Bladella) 7
Tom Derkx (Heeze) 7
Mark de Wit (Wilhelmina Boys) 7
Bram van Sambeek (RKVVO) 7
Danny van den Eijnden (Dommelen) 6
Roel van Nunen (Spoordonkse Boys) 6
Mark van Doorn (RKVVO) 6
Luuk Broers (De Valk) 6
Ad Snoeijen (Heeze) 6
Sjoerd van de Wal (Oirschot Vooruit) 6
Jasper van Agt (Spoordonkse Boys) 6
Max van Kollenburg (Oirschot Vooruit) 6
Erdi Atakan (Best Vooruit) 6
Jari Kok (Bergeijk) 6
Niek van Boekel (UNA) 5
Gijs Kiebert (Marvilde) 5
Nick Wouters (Reusel Sport/Faes Group) 5
Michael Damman (Rood-Wit V.) 5
Dennis van Sambeeck (EFC) 5
Stijn Snelders (Spoordonkse Boys) 5
Martijn de Greef (Wilhelmina Boys) 5
Ruud Willems (Beerse Boys) 5
Benjamin van Wanrooij (UNA) 5
Jeroen Stottelaar (UNA) 5
Jannes Mulders (Beerse Boys) 5
Jesse van Gerwen (EFC) 5
Sjoerd van Ham (Spoordonkse Boys) 5
Fons Meeuwis (Oirschot Vooruit) 5
Jorn Sweres (UNA) 5
Joep Verhagen (Spoordonkse Boys) 5
Jop Lavrijssen (Bergeijk) 5
Geert Janssen (Reusel Sport/Faes Group) 4
Stijn Louwers (Marvilde) 4
Stef Schellekens (Rood-Wit V.) 4
Erik Willems (Best Vooruit) 4
Joey Bertrams (RKVVO) 4
Peter van Dooren (Dommelen) 4
Kris van Agt (Spoordonkse Boys) 4
Brian van Schijndel (Best Vooruit) 4
Wouter de Kramer (De Valk) 4
Huib Gijsbers (Bergeijk) 4
Tom Paridaans (RKVVO) 4
Joël Prat (EFC) 4
Jasper Jakobs (Marvilde) 4
Raoul Iselin (RKDSV) 4
Rob van Bijsterveldt (Beerse Boys) 4
Ronald de Koning (Best Vooruit) 4
Jeroen Matheuwse (Best Vooruit) 4
Ibou Bot (Bladella) 4
Job Dickens (Reusel Sport) 4
Mark Faes (Reusel Sport) 4
Erik Schaeken (Heeze) 4
Ties Bazelmans (Marvilde) 4

Topscorers Grote Cup
Joerie van Rijswijk (Hilvaria) 29
Thom van de Donk (Valkenswaard) 20
Maikel van der Honing (BES) 17
Sander van Roij (DEES) 16
Ron Jansen (HMVV) 16
Mitchell Smits (DEES) 14
Gijs Outmayer (Audacia) 14
Niels Luyten (Hoogeloon) 13
Ruud Maas (Hulsel) 13
Steven van de Lisdonk (Valkenswaard) 13
Marijn van de Ven (Steensel) 13
Vito van Dal (RKDSV) 12
Alex Spooren (Netersel) 12
Robbie van Beek (Netersel) 12
Kevin Raaijmakers (Hapert) 12
Thomas Castelijns (HMVV) 11
Coen van Oirschot (EDN ’56) 11
Jesse Geboers (Hapert) 10
Pieter Michelbrink (HMVV) 10
Gijs van Breda (SVSOS) 10
Arno van de Zanden (SDO ’39) 10
Frans Berger (SDO ’39) 10
Luuk Gijsbers (BES) 10
Job Janssen (RKDSV) 9
Ruud Nijssen (BES) 9
Joost van Doormaal (Hilvaria) 9
Willem Tops (Riethoven) 9
Tim van de Graaf (Riethoven) 8
Jeroen van Heertum (Hapert) 8
Stein van Rooij (Hulsel) 8
Arno Winters (De Raven) 8
Yannick Sol (Hoogeloon) 8
Martijn Hellegers (SDO ’39) 8
Tom Roest (Hulsel) 8
Thijs Spierings (SDO ’39) 7
Jordi Huijbregts (Hapert) 7
John van Herk (De Raven) 7
Erik Jans (Audacia) 7
Alex Aarts (Audacia) 7
Koen Romeijnders (Steensel) 7
Jim van Gestel (Audacia) 7
Berry Kolen (RKDSV) 7
Twan Goossens (Hoogeloon) 6
Rik Heesterbeek (Steensel) 6
Dorus van den Broek (Steensel) 6
Pieter Castelijns (Dosko ’32) 6
Jeroen Aarts (Riethoven) 6
Luuk van de Sande (Netersel) 6
Twan van der Looij (Waalre) 6
Martijn Michiels (Netersel) 6
Tijn Janssen (RKDSV) 6
Marino Roels (Riethoven) 5
Thomas Fitters (Hilvaria) 5
Willem van Gisbergen (HMVV) 5
Ron Bakermans (Valkenswaard) 5
Dave Koolen (Hapert) 5
Rob van Schijndel (De Raven) 5
Roaul Iselin (RKDSV) 5
Niek van Weerdenburg (Audacia) 5
Stephan Frenken (De Raven) 5
Joost van den Bisen (Netersel) 5
Jaap Waalen (Netersel) 5
Hidde Vlasblom (Hilvaria) 5

Topscorers Kleine Cup
Pim Smolders (Casteren) 19
Wilco Jansen (De Weebosch) 17
Frank Bax (DOSL) 16
Bart Berkers (Sterksel) 16
Rien van de Wouw (Tuldania) 15
Thijs van Dongen (De Bocht ’80) 15
Merijn van Ham (Vessem) 14
Ruud van de Wouw (Tuldania) 12
Ruben van Meijl (DOSL) 12
Frans van Diessen (Vessem) 11
Martijn Bax (DOSL) 11
Rob Verbruggen (DVS) 10
Rick van Och (ZSC) 10
Bas van Ginneken (DVS) 10
Sjors de Backer (De Weebosch) 9
Juul Huijbers (ZSC) 9
Joost van den Biggelaar (Tuldania) 8
Adrie Huijbers (Vessem) 8
Maarten Verheijden (De Bocht ’80) 8
Pim Burgmans (ZSC) 7
Jan Kwinten (ZSC) 7
Thijs Hesselmans (Tuldania) 7
Kwint Witteveen (Terlo) 7
René Bolster (DOSL) 6
Jochem Gieles (DVS) 6
Wester Wester (DVS) 6
Louis van Diessen (Vessem) 6
Wesley Henraath (De Bocht80) 5
Rutger Roza (DVS) 5
Ramon van Meurs (De Weebosch) 5
Johan Hoeks (De Weebosch) 5
Bob Soetens (Vessem) 5
Robin Loeff (DOSL) 4
Vinny van Kleef (De Bocht ’80) 4
Luke van Rijthoven (Casteren) 4
Janique Zweers (DVS) 4
Hein Willems (Knegselse Boys) 4
Harm van de Bosch (De Bocht ’80) 4
Jarno Wilting (Knegselse Boys) 4
Olav Kuijlaars (ZSC) 4
Mark Faes (De Bocht ’80) 4
Joost de Backer (De Weebosch) 4
Jop de Laat (Vessem) 4
David da Silva (Sterksel) 4
Henk Verhoeven (ZSC) 3
Marcel van de Wouw (De Bocht ’80) 3
Dirk Hoeks (ZSC) 3
Niels Smolders (Tuldania) 3
Willem Visser (DVS) 3
Peter Dommels (DOSL) 3
Bram Dekkers (Vessem) 3
Stef Cremers (ZSC) 3
Joery van Bremen (DVS) 3
Jorn Wijten (Tuldania) 3
Jefferey Perts (Sterksel) 3
Ruud van der Velden (Sterksel) 3
Willem van de Vondevoort (Vessem) 3
Stef Claes (ZSC) 3

Advertenties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s