Laatste keer de nul

Laatste keer de nul (algemeen)
De Bocht ’80: 19-03-’17: Dosko ’32 (0-0)
Riethoven: 26-03-’17: Sterksel (0-0)
SDO ’39: 09-04-’17: HMVV (0-0)
BES: 30-04-’17: ZSC (1-0)
Spoordonkse Boys: 07-05-’17: Riel (3-0)
Knegselse Boys: 07-05-’17: LSV Boxtel (6-0)
Tuldania: 07-05-’17: Broekhoven (0-2)
Wilhelmina Boys: 14-05-’17: Nijnsel (4-0)
Audacia: 14-05-’17: Spoordonkse Boys (3-0)
Hulsel: 24-09-’17: SDO ’39 (2-0)
Dommelen: 08-10-’17: Unitas ’59 (0-2)
HMVV: 15-10-’17: Pusphaira (0-3)
ZSC: 15-10-’17: Steensel (1-0)
Heeze: 22-10-’17: RKVVO (0-2)
Rood-Wit V.: 22-10-’17: Sparta ‘18 (0-1)
De Weebosch: 22-10-’17: De Raven (0-0)
Netersel: 22-10-’17: Dosko ‘32 (0-3)
Bladella: 29-10-’17: Valkenswaard (3-0)
DEES: 29-10-’17: Rood Wit ‘67 (0-3)
Oirschot Vooruit: 05-11-’17: Nemelaer (0-1)
Hapert: 05-11-’17: Unitas ‘59 (2-0)
DVS: 05-11-’17: Netersel (2-0)
SVSOS: 05-11-’17: Knegselse Boys (1-0)
De Valk: 12-11-’17: ZSV (3-0)
Casteren: 19-11-’17: DEES (1-0)
EFC: 19-11-’17: Sparta ‘18 (2-0)
Marvilde: 19-11-’17: Someren (0-0)
Hilvaria: 19-11-’17: DBS (5-0)
Valkenswaard: 19-11-’17: Unitas ‘59 (0-2)
RKVVO: 26-11-’17: RPC (3-0)
Hapert: 26-11-’17: Reusel Sport/CoTrans (2-0)
RKDSV: 26-11-’17: SC Elshout (1-0)
Bergeijk: 26-11-17: Riethoven (4-0)
Steensel: 26-11-’17: DOSL (2-0)
Hoogeloon: 26-11-’17: Tivoli (0-1)
Vessem: 26-11-’17: De Raven (0-0)
De Raven: 26-11-’17: Vessem (0-0)
Terlo: 26-11-’17: Casteren (2-0)
UNA: 03-12-‘17: HBS (0-1)
Best Vooruit: 03-12-’17: Brabantia (0-1)
Beerse Boys: 03-12-’17: Heeze (0-2)
Reusel Sport/CoTrans: 03-12-’17: Nieuw Woensel (7-0)
EDN ’56: 03-12-’17: TSV Gudok (0-1)
DOSL: 03-12-’17: Bergeijk (1-0)
Dosko ’32: 03-12-’17: DVS (0-2)
Sterksel: 03-12-’17: Terlo (2-0)
Waalre: 03-12-’17: SVSOS (0-4)

Laatste keer de nul thuis:
Valkenswaard: 30-10-’16: WODAN (1-0)
DEES: 05-02-’17: LSV Boxtel (5-0)
Heeze: 19-02-’17: NWC (2-0)
SDO ’39: 12-03-’17: De Weebosch (3-0)
De Bocht ’80: 19-03-’17: Dosko ’32 (0-0)
Riethoven: 26-03-’17: Sterksel (0-0)
Netersel: 15-04-’17: DVS (1-0)
BES: 30-04-’17: ZSC (1-0)
Tuldania: 30-04-’17: Neerlandia ’31 (5-0)
Spoordonkse Boys: 07-05-’17: Riel (3-0)
Knegselse Boys: 07-05-’17: LSV Boxtel (6-0)
Wilhelmina Boys: 14-05-’17: Nijnsel (4-0)
Audacia: 14-05-’17: Spoordonkse Boys (3-0)
Rood-Wit V.: 24-09-’17: Eindhoven/av (2-0)
Hulsel: 24-09-’17: SDO ’39 (2-0)
Best Vooruit: 01-10-’17: TOP (2-0)
Oirschot Vooruit: 08-10-’17: HVCH (0-0)
Dommelen: 01-10-’17: Braakhuizen (1-0)
EDN ’56: 01-10-’17: RKDSV (2-0)
Hoogeloon: 01-10-’17: Steensel (1-0)
De Raven: 08-10-’17: Pusphaira (1-0)
HMVV: 08-10-’17: Riethoven (2-0)
ZSC: 15-10-’17: Steensel (1-0)
De Weebosch: 22-10-’17: De Raven (0-0)
Waalre: 22-10-’17: Hulsel (2-0)
Bladella: 29-10-’17: Valkenswaard (3-0)
Marvilde: 05-11-’17: RPC (0-0)
DVS: 05-11-’17: Netersel (2-0)
SVSOS: 05-11-’17: Knegselse Boys (1-0)
De Valk: 12-11-’17: ZSV (3-0)
Casteren: 19-11-’17: DEES (1-0)
EFC: 19-11-’17: Sparta ‘18 (2-0)
Hilvaria: 19-11-’17: DBS (5-0)
UNA: 26-11-‘17: Hercules (2-0)
Beerse Boys: 26-11-’17: NWC (0-0)
RKVVO: 26-11-’17: RPC (3-0)
Hapert: 26-11-’17: Reusel Sport/CoTrans (2-0)
RKDSV: 26-11-’17: SC Elshout (1-0)
Bergeijk: 26-11-17: Riethoven (4-0)
Steensel: 26-11-’17: DOSL (2-0)
Vessem: 26-11-’17: De Raven (0-0)
Dosko ’32: 26-11-17: SVSOS (1-0)
Terlo: 26-11-’17: Casteren (2-0)
Reusel Sport/CoTrans: 03-12-’17: Nieuw Woensel (7-0)
DOSL: 03-12-’17: Bergeijk (1-0)
Sterksel: 03-12-’17: Terlo (2-0)

Laatste keer de nul uit:
De Bocht ’80: 30-11-’14: Molenschot (0-1)
Casteren: 15-11-’15: HMVV (0-1)
Steensel: 20-03-’16: BES (0-2)
Bergeijk: 10-04-’16: Riethoven (0-0)
De Weebosch: 10-04-’16: BES (0-0)
Hulsel: 17-04-’16: Riethoven (0-1)
BES: 18-09-’16: Vessem (0-1)
DVS: 25-09-’16: Steensel (0-1)
Terlo: 02-10-’16: De Bocht ’80 (0-0)
Reusel Sport/CoTrans: 27-11-’16: SBC (0-0)
Riethoven: 19-02-’17: Tivoli (0-2)
SVSOS: 12-03-’17: FC Drunen (0-4)
Audacia: 19-03-‘17: Riel (0-2)
SDO ’39: 09-04-’17: HMVV (0-0)
RKDSV: 17-04-’17: Essche Boys (0-2)
De Valk: 23-04-’17: RKSV Minor (0-7)
Spoordonkse Boys: 23-04-’17: RKDSV (0-0)
Knegselse Boys: 23-04-’17: Casteren (0-2)
DOSL: 30-04-’17: Knegselse Boys (0-3)
Wilhelmina Boys: 07-05-’17: Eindhoven/av (0-2)
Tuldania: 07-05-’17: Broekhoven (0-2)
EFC: 24-09-’17: Heeze (0-2)
ZSC: 24-09-’17: De Weebosch (0-1)
Dommelen: 08-10-’17: Unitas ’59 (0-2)
Hapert: 08-10-’17: Bladella (0-1)
Hilvaria: 15-10-’17: PSV/av (0-6)
Bladella: 15-10-’17: Spoordonkse Boys (0-2)
HMVV: 15-10-’17: Pusphaira (0-3)
Sterksel: 15-10-’17: DVS (0-4)
Heeze: 22-10-’17: RKVVO (0-2)
Rood-Wit V.: 22-10-’17: Sparta ‘18 (0-1)
Netersel: 22-10-’17: Dosko ‘32 (0-3)
RKVVO: 29-10-’17: Wilhelmina Boys (0-1)
DEES: 29-10-’17: Rood Wit ‘67 (0-3)
Oirschot Vooruit: 05-11-’17: Nemelaer (0-1)
Marvilde: 19-11-’17: Someren (0-0)
Valkenswaard: 19-11-’17: Unitas ‘59 (0-2)
Vessem: 19-11-’17: DOSL (0-0)
Hoogeloon: 26-11-’17: Tivoli (0-1)
De Raven: 26-11-’17: Vessem (0-0)
UNA: 03-12-‘17: HBS (0-1)
Best Vooruit: 03-12-’17: Brabantia (0-1)
Beerse Boys: 03-12-’17: Heeze (0-2)
EDN ’56: 03-12-’17: TSV Gudok (0-1)
Dosko ’32: 03-12-’17: DVS (0-2)
Waalre: 03-12-’17: SVSOS (0-4)

Advertenties