Clubs

SV Audacia (16 augustus 1948), 4e klasse D; Sportpark Audacia, Molenstraat 4 in Moergestel, tel. 013-5136262; http://www.audacia.nl; trainer Martijn van Wanrooij.
Palmares Grote Trompettercup: 2e in 2016. Kleine Trompettercup: 2e in 2004, 3e in 2011 en 2009 en 4e in 2006.

V.v. Beerse Boys (1 januari 1945), 2e klasse F, Sportpark De Klep, Sportparklaan 2 in Middelbeers, tel. 013-5141351; http://www.beerseboys.nl; trainer Donny de Groot.
Palmares Grote Trompettercup: eindwinst in 2007 en 2001, 2e in 2010, 3e in 2006 en 5e in 2009. Kleine cup: 5e in 2000. Minst gepasseerde doelman in 1999 en 2000 (Koen van Kollenburg).

RKVV Bergeijk (28 februari 1928), 4e klasse F, sportpark De Bergerheide, Eerselsedijk 40 in Bergeijk, tel. 0497-572245; http://www.rkvvbergeijk.nl; trainer Patrick Methorst.
Palmares Grote Trompettercup: 1e in 2016, 3e in 2011 en 2008, 4e in 2012, 2005 en 2001, 5e in 2003. Topschutter Grote Cup 2016 (Robin Vinck).

V.v. BES (3 april 1932), 3e klasse D, sportpark De Brug, Bruggerdijk 23 in Borkel en Schaft, tel. 040-2068390; http://www.vvbes.nl; trainer Jurgen Pinckers.
Palmares Grote Trompettercup: 3e in 2017 en 4e in 2015. Kleine: 2e in 2011.

RKVV Best Vooruit (1 juli 1930), 1e klasse C, Sportpark De Leemkuilen, Sportlaan 4 in Best, tel. 0499-371770; http://www.bestvooruit.nl; trainer Jurgen van Wanrooij.
Palmares Supercup: 3e in 2017. Grote Trompettercup: 4e in 2004 en 5e in 2003.

V.v. Bladella (10 augustus 1910), 3e klasse D, Sportpark De Smagtenbocht, Bossingel 7 in Bladel, tel. 0497-381924; http://www.bladella.nl; trainer Huub Vermeulen.
Palmares Supercup: 3e in 2014. Grote: eindwinst in 2010, 2e in 2001, 3e in 2009 en 5e in 2006.

V.v. Casteren (11 juni 1945), 5e klasse E, Sportpark De Smeel, Wagenbroeken 5 in Casteren, tel. 0497-681919; http://www.vvcasteren.nl; trainer Toon Smulders.
Palmares Kleine Trompettercup: 5e in 2007. Minst gepasseerde doelman in 2003 (Stefan Verhoeven/Hans van Luffelen). Pim Smolders topschutter Kleine Cup in 2015.

V.v. De Bocht ’80 (20 maart 1980), 5e klasse C, Sportpark D’n Staak, Oude Grintweg 82 in Oirschot, tel. 0499-572309; http://www.debocht80.nl; trainer Ron de Kort.
Palmares Kleine Trompettercup: 3e in 2005 en 5e in 2003.

V.v. De Raven (3 augustus 1935), 4e klasse F, sportpark ‘t Ravennest, Hasseltsestraat 1 in Luyksgestel, tel. 0497-541771; http://www.deraven.nl; trainer Jan Willem van Doesburg.
Palmares Kleine Trompettercup: 3e in 2013 en 5e in 2009. Minst gepasseerde doelman in 2016 (Melvin Rombouts).

V.v. De Valk (30 april 1909), 1e klasse D, Sportpark ‘t Valkennest, Bosstraat 85 in Valkenswaard, tel. 040-2014725; http://www.vvdevalk.nl; trainer Ruud van der Rijt.
Palmares Grote Trompettercup: eindwinst in 2009, 2e in 2006, 3e in 2013 en 5e in 2010. Minst gepasseerde doelman in 2009 (Hugo Postuma) en 2006 (Davey Voogt).

RKVV Dommelen (1 februari 1942), 3e klasse D, sportpark ’t Heike, Loonderweg 15 in Dommelen, tel. 040-2016110; http://www.rkvvdommelen.nl, trainer Paul Firet.
Palmares Supercup: 2e in 2015. Grote Trompettercup: 2e in 2013 en 2012 en 3e in 2004. Kleine: eindwinst in 2002, 3e in 2001 en 2000. Minst gepasseerde doelman in 2001 (Stefan Zwarthoed) en 2013 (Dennis Soeteman).

RKSV De Weebosch (5 mei 1924), 4e klasse F, sportpark ’t Voortje, Johan van der Heidendreef 12 in Weebosch, tel. 0497-541233; http://www.rksvdeweebosch.nl; trainer Jochen Janssens.
Palmares Trompettercup: geen

V.v. DEES (17 maart 1943), 5e klasse E, Sportpark De Meren, Merenweg 2 in Wintelre, tel. 040-2051916; http://www.vvdees.nl; trainer: Trevor Pattenden.
Palmares Kleine Trompettercup: 2e in 2014, 2010 en 2007. Minst gepasseerde doelman in 2007 (Teun van Hest).

Dosko ’32 (14 december 1932), 5e klasse E, Sportpark De Meer, Meer 15 in Duizel, tel. 0497-514770, http://www.dosko32.nl; trainer Frank de Haan.
Palmares Grote Trompettercup: eindwinst in 2006 en 2004, 3e in 2003 en 2002. Kleine: 2e in 2000 en 5e in 2001.

DOSL Leende (1 juni 1929), 4e klasse F, Sportpark De Groote Speel, Hans van Breukelenweg 3 in Leende, tel. 040-2061771; http://www.dosl.nl; trainer Michael Drummen.
Palmares Grote Trompettercup: 3e in 2005 en 5e in 2000. Kleine Trompettercup: 2e in 2017. Topschutter Kleine Trompettercup 2017 (Martijn Bax).

DVS (29 juni 1929), 5e klasse E, Gemeentelijk Sportpark Aalst, Sophiastraat 13, tel. 040-2214306; http://www.dvs-voetbal.nl; trainer Patrick Oomen.
Palmares Kleine Trompettercup: eindwinnaar in 2010 en 2000, 2e in 2016, 2008 en 2002, 5e in 2006. Minst gepasseerde doelman in 2010 en 2008 (beide Wouter Koehorst).

EDN ’56 (1 september 1956), 4e klasse D, sportpark De Haan, De Haan 1 in Haghorst, tel. 013-5042036; http://www.edn56.nl; trainer Richard de Beer.
Palmares Kleine Trompettercup: eindwinst in 2016 en 2014, 3e in 2012 en 5e in 2010. Coen van Oirschot topschutter Kleine Cup in 2016, 2014 en 2012.

V.v. EFC (1 april 1923), 2e klasse F, Sportpark De Dieprijt, Postelseweg 70 in Eersel, tel. 0497-512854; http://www.efceersel.nl; trainer Ronald Tielemans.
Palmares Grote Trompettercup: eindwinst in 2008, 2e in 2002 en 2001, 4e in 2009.

V.v. Hapert (1 september 1925), 3e klasse D, Sportpark De Lemelvelden, Burgemeester van Woenseldreef 1 in Hapert, tel. 0497-384766, http://www.vvhapert.nl, trainer Peter Jonkman.
Palmares Grote Trompettercup: eindwinst in 1998, 2e in 2017, 3e in 2015 en 4e in 2006.

RKSV Heeze (17 juli 1930); 2e klasse F, sportpark ’t Lambrek, Sterkselseweg 55 in Heeze, tel. 040-2262698, http://www.rksvheeze.nl; trainer Noud van Buul.
Palmares Grote Trompettercup: eindwinst in 2003 (gedeeld met RKVVO), 4e in 2002.

SV Hilvaria (1 augustus 1932), 3e klasse D, Sportpark De Roodloop, Uranusstraat 2 in Hilvarenbeek, tel. 013-5052173; http://www.hilvaria.nl; trainer Henri van den Braak.
Palmares Grote Trompettercup: 2e in 2015. Kleine: 1e in 2014 en 2009, 4e in 2008 en 2003. Joerie van Rijswijk topschutter Grote Cup in 2015 en 2014.

HMVV (1 januari 1929), 4e klasse F, sportpark De Leeuwerik, Sint Cornelisstraat 27b in Hooge Mierde, tel. 013-5091655; http://www.hmvv.nl; trainer Angelo Timisela.
Palmares Grote Trompettercup: 6e in 2012. Kleine: eindwinst in 2001 en 4e in 2000.

V.v. Hoogeloon (15 augustus 1940), 4e klasse F, Sportpark De Roetwijer, Dominépad 2 in Hoogeloon, tel. 0497-681925; http://www.vvhoogeloon.nl; trainer: Nik Bierens.
Palmares Kleine Trompettercup: eindwinnaar in 2005 en 2004, 4e in 2002.

V.v. Hulsel (20 juni 1942), 5e klasse E, Sportpark ’t Kantje, De Kanten 2 in Hulsel, tel. 013-5091762; http://www.vvhulsel.nl; trainer: Joris Tuns.
Palmares Kleine Trompettercup: 1e in 2012 en 5e in 2008.

V.v. Knegselse Boys (5 april 1954), 5e klasse E; Sportpark De Breemakker, Breemakkerweg 1 in Knegsel, tel. 0497-515041; http://www.knegselseboys.nl; trainer Lowie van de Wal.
Palmares Kleine Trompettercup: 5e in 2004.

SV Marvilde (15 augustus 1926), 2e klasse F, sportpark Jongelingsveld, Kerkakkerstraat 139 in Veldhoven, tel. 040-2534837; http://www.marvilde.nl; trainer: Edwin Slagboom.
Palmares Supercup: 3e in 2016. Grote Trompettercup: 2e in 2011 en 2009, 3e in 2012 en 2000 en 4e in 2008. Danny Das topschutter Supercup in 2014.

V.v. Netersel (1 juni 1947), 5e klasse E, Sportpark De Groesbocht, Polderdijk 10 in Netersel, tel. 0497-681798; http://www.vvnetersel.nl; trainer Roy van Eekert.
Palmares Kleine Trompettercup: eindwinst in 2013 en 4e in 2010. Anel Selimovic topschutter Kleine Cup in 2013.

Oirschot Vooruit (27 juni 1937), 1e klasse C, sportpark Moorland, Drieterskuil 6b in Oirschot, tel. 0499- 571849; http://www.oirschot-vooruit.nl; trainer Piet Drijvers.
Palmares Supercup: 2e in 2017 en 2016. Grote Trompettercup: 2e in 2005 en 5e in 2007. Minst gepasseerde doelman in 2016 (Menno Kuulkers) en 2008 (Rick Rutten). Topschutter Supercup 2016 (Dennie Banda).

Reusel Sport/CoTrans (15 augustus 1938), 3e klasse D, Sportpark Den Hoek, Sportpark 1 in Reusel, tel. 0497-641514 of 645655 (bestuurskamer); http://www.reuselsport.nl; trainer: Harrie La Vallette.
Palmares Grote Trompettercup: eindwinst in 2000 en 1999, 2e in 2014, 4e in 2010 en 2007 en 5e in 2001.

V.v. Riethoven (6 september 1940), 4e klasse F, Sportpark Den Droevendaal, Boshovensestraat1 in Riethoven, tel. 040-2018273; http://www.vvriethoven.nl; trainer Stephan de Graef.
Palmares Kleine Trompettercup: eindwinst in 2017 en 1999, 2e in 2006 en 4e in 2004. Minst gepasseerde doelman in 2004 (Willy Kamps).

RKDSV (6 augustus 1933), 4e klasse D, Sportpark de Alsie, De Buskes in Diessen, tel. 013-5041796, http://www.rkdsv.nl; trainer Frans Verbeek.
Palmares Grote Trompettercup: 3e in 2007 en 5e in 2013 en 2008. Kleine: 3e in 2004 en 2003.

RKVVO (3 december 1942), 2e klasse F, sportpark Heikant, Heikantsebaan 17-19 in Veldhoven (Oerle), tel. 040-2542370; http://www.rkvvo.nl; trainer Walter van Ommeren.
Palmares Supercup: 3e in 2015. Grote Trompettercup: eindwinst in 2003 (gedeeld met Heeze), 4e in 2013, 5e in 2012, 2005 en 2004. Kleine: 2e in 2001. Rob van Breugel topschutter Grote Cup in 2012.

S.v. Rood Wit Veldhoven (1 november 1924), 2e klasse F, sportpark de Korze, De Korze 82 in Veldhoven, tel. 040-2531455; http://www.roodwitv.nl; trainer Robbert Verhoeven.
Palmares Supercup: eindwinst in 2015 en 2014. Grote Cup: eindwinst in 2002. Minst gepasseerde doelman in 2002 en 2005 (beide Ludo van Beek). Joey Hellstern topschutter Supercup in 2015.

SDO ’39 (24 mei 1939), 5e klasse E, Sportpark Den Daalacker, Broekkant 11 in Lage Mierde, tel. 013-5091770; http://www.sdo39.nl; trainer Niels Gevers.
Palmares Grote Trompettercup: 3e in 2016 en 4e in 2000. Kleine: eindwinst in 2011, 2003 en 1998, 2e in 2012, 3e in 2006, 4e in 2009 en 2007.

V.v. Spoordonkse Boys (1 juli 1944), 3e klasse D; Sportpark ’t Horstje, Broekstraat 3 in Spoordonk, tel. 0499-572663; http://www.spoordonkseboys.nl; trainer Jasper van Hoof.
Palmares Grote Trompettercup: 1e in 2017, 4e in 2014 en 6e in 2012. Kleine: 4e in 2001. Minst gepasseerde doelman (Kevin van Agt) in 2011. Topschutter Grote Trompettercup 2017 (Roel van Nunen).

V.v. Steensel (15 maart 1934), 4e klasse F, sportpark De Elzenbroeke, Knegselseweg 1 in Steensel, tel. 0497-515274; http://www.vvsteensel.nl; trainer Jos Beerens.
Palmares Trompettercup: 4e in 2011.

RKSV Sterksel (25 september 1945), 5e klasse E, Sportpark De Hemelrasten, Vlaamseweg 1 in Sterksel, tel. 040-2261105; http://www.rksvsterksel.nl; trainer Erik Schaeken.
Palmares Kleine Trompettercup: 3e in 2008.

SVSOS (30 juli 1945), 5e klasse E, Sportpark De Stevort, Vossenhol 22a in Biest-Houtakker, tel. 013-5053517; http://www.svsos.nl; trainer Frank van Dongen.
Palmares Kleine Trompettercup: 2e in 2009, 3e in 2007, 4e in 2012 en 5e in 2011.

Terlo (20 juli 1956), 5e klasse E, sportpark Terlo, Kerkpad 1 in Bergeijk, tel. 0497-573676; http://www.terlo.nl; trainer Pieter van Engelen.
Palmares Trompettercup: geen

SV Tuldania (5 maart 1946), 5e klasse E, Sportpark Den Hondsbosch, Esbeekseweg 14 in Esbeek, tel. 013-5169391; http://www.tuldania.nl; trainer Kees Mollen.
Palmares Kleine Trompettercup: eindwinst in 2015 (gedeeld met Vessem) en 2008, 3e in 2010.

V.v. UNA (7 november 1929), Derde Divisie, Sportpark Zeelst, Sportlaan 3 in Veldhoven, tel. 040-2533700; http://www.vvuna.nl; trainer Jeroen van Bezouwen.
Palmares Supercup: 2e in 2014. Grote: eindwinst in 2012, 2e in 2008 en 5e in 2011. Jelle Schijvenaars topschutter Grote Cup in 2013.

SV Valkenswaard (1 juni 1934), 3e klasse D, sportpark Den Dries, Pastoor Heerkensdreef 12 in Valkenswaard, tel. 040-2014233; http://www.sv-valkenswaard.nl; trainer Peter van Kemenade.
Palmares: Grote Trompettercup: eindwinst in 2015, 2012, 2011 en 2005, tweede in 2007 en 2000 en vijfde in 2002. Minst gepasseerde doelman in 2015 (Jeffry Kleine-Deters).

V.v. Vessem (21 april 1935), 4e klasse F, Sportpark De Lille, Jan Smulderstraat 54 in Vessem, tel. 0497-591696; http://www.vvvessem.nl; trainer Waldo van den Besselaar.
Palmares Kleine Trompettercup: eindwinnaar in 2015 (gedeeld met Tuldania) en 2006, 2e in 2003, 4e in 2005 en 5e in 2002.

RKVV Waalre (20 juni 1920), 5e klasse E; Sportpark Hoeveland, Dreefstraat 48 in Waalre, tel. 040-2216828; http://www.rkvvwaalre.nl; trainer Marc van Kemenade.
Palmares Grote Trompettercup: 2e in 2004, 3e in 2010 en 2003 en 4e in 2011. Kleine: 4e in 2013.

V.v. Wilhelmina Boys (1 augustus 1934), 2e klasse F; Sportpark Naastenbest, Jac. van Wassenaerstraat 61 in Best, tel. 0499-375740; http://www.wilhelminaboys.nl; trainer Ronny Everaerts.
Palmares: Supercup: 1e in 2017 en 2016. Grote Trompettercup: 3e in 2014, 6e in 2013. Kleine: eindwinnaar in 2007 en 2e in 2005. Minst gepasseerde doelman in 2017 (Tom Molenberg) en 2014 (Steven Meijer/Tom Molenberg). Topschutter Supercup in 2017 (Ruben Rodrigues).

ZSC Westerhoven (5 juli 1927), 4e klasse F, sportpark De Koolakkers, Koolakkers 7 in Westerhoven, tel. 040-2040279; http://www.zscwesterhoven.nl; trainer Fred Verspaget.
Palmares Kleine Trompettercup: 2e in 2013, 3e in 2002 en 5e in 2005.

Advertenties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s