Retro

Na een duik in het Trompettercup-archief hebben we van bepaalde wedstrijden een “historische” terugblik op de onderlinge ontmoetingen (met foto’s!) gemaakt. Hieronder een overzicht.

Netersel – De Weebosch
Kampioenschap DEES in 2007

Kampioenschap Wilhelmina Boys 2014 na spannende tweestrijd met Reusel Sport

In 2007 historische promotie voor RKDSV

Hulsel – De Weebosch

De Raven – De Weebosch

Netersel – Hulsel

ZSC – Hoogeloon

Hulsel – Hapert

HMVV – DVS

Wilhelmina Boys – Dommelen

Dosko ’32 – Waalre
ZSC – De Weebosch

DOSL – Waalre

Valkenswaard – Wilhelmina Boys

RKDSV – Audacia

DVS – SDO ’39 
Rood-Wit V. – Heeze

Spoordonkse Boys – Audacia

Marvilde – Brabantia

Tuldania – SVSOS

Hapert – Hoogeloon

Dosko ’32 – Casteren

Dommelen – Bladella
De Raven – ZSC
Someren – De Valk

RKDSV – EDN ’56

DEES – Riethoven

Beerse Boys – Brabantia

EFC – Heeze

Wilhelmina Boys – Bergeijk

Spoordonkse Boys – RKDSV
Bergeijk – Dommelen

Netersel – HMVV

Waalre – Riethoven
De Raven – BES
De Bocht ’80 – LSV Boxtel
Netersel – ZSC
Dosko ’32 – Riethoven

Hapert – SDO ’39
DOSL – Sterksel

Dommelen – Reusel Sport
Vessem – BES
Beerse Boys – Marvilde
Audacia – RKDSV
Wilhelmina Boys – Oirschot Vooruit
Casteren – Hoogeloon
Heeze – Marvilde
Hilvaria – Valkenswaard
Steensel – De Weebosch
WKE – UNA
Casteren – Hulsel
Hapert – Oirschot Vooruit
Knegselse Boys – DOSL
Valkenswaard – Riethoven
SVSOS – RKDSV
Bladella – RKVVO
RKDSV – Hilvaria
Beerse Boys- Haarsteeg
Hoogeloon – Riethoven
BES – Dosko ’32
Bergeijk – RPC
Tivoli – DOSL
Hulsel – ZSC
Hilvaria – ZIGO
DVS – Woenselse Boys
Riethoven – Hulsel
Steensel – SDO ’39
EDN ’56 – Nordea
Netersel – BES
Hilvaria – Ons Vios
De Valk – SV Deurne
Marvilde – SBC
Steensel – Netersel
Bladella – RPC
De Raven – Hulsel
Casteren – DEES
Waalre – RKGSV
Nuenen – De Valk
Beerse Boys – SBC
Terlo – Knegselse Boys
EDN ’56 – SV Reeshof
RKDSV – GSBW
Audacia – Were Di
BES – Riethoven
SVSOS – Ons Vios
Heeze – Valkenswaard
Reusel Sport – Wilhelmina Boys
Netersel – Riethoven
Hapert – BES
EDN ’56 – SC Olympus
Taxandria – Audacia
ZSC – Steensel
Waalre – Eindhoven/AV
DVS – RKGSV
De Bocht ’80 – Casteren
Dommelen – RKDSV
De Raven – SDO ’39
Hulsel – Hoogeloon
Casteren – Knegselse Boys
Heeze – Oirschot Vooruit
EMK – DVS
Tuldania – Riel
DOSL – De Bocht ’80
Sterksel – DEES
Marvilde – Gestel
BES – De Raven
Netersel – Hapert
Weebosch – Sterksel
PSV/AV – Marvilde
DVS – Eindhoven/AV
Wilhelmina Boys – Hoogeloon
Hapert – Steensel
UNA/Brinvast – JVC Cuijk
Hulsel – Dosko ’32
Oirschot Vooruit – RKDSV
De Raven – Netersel
Best Vooruit – Vlissingen
SDO ’39 – Hoogeloon
BES – HMVV
Essche Boys – DVS
ZSC – Hapert
Rood-Wit Veldhoven – Bergeijk
DEES – De Bocht ’80
Brabantia – Best Vooruit
DOSL – Pusphaira
Audacia – Hilvaria
RKVVO – Marvilde
Terlo – Sterksel
SVSOS – Spoordonkse Boys
Knegselse Boys – DEES
RKDSV – Bladella
De Bocht ’80 – Vessem
De Raven – ZSC
Casteren – De Weebosch
Hilvaria – Nevelo
Oirschot Vooruit – Braakhuizen
SDO ’39 – Dosko ’32
Netersel – Hoogeloon
DBS – DOSL
Vessem – Knegselse Boys
Valkenswaard – RKDSV
Bladella – Bergeijk
Beerse Boys- Gestel
Riethoven – De Raven
Tongelre – Waalre
SDO ’39 – Dosko ’32
Hulsel – Netersel
Valkenswaard – Bladella
Knegselse Boys – De Bocht ’80
Sterksel – Knegselse Boys
Bergeijk – Dommelen
Hapert – Reusel Sport/Faes Group
Braakhuizen – Heeze
Dosko ’32 – De Raven
RKVVO – Gestel
Best Vooruit – Geldrop/AEK
De Raven – Reusel Sport/Faes Group
Waalre – Nederwetten
SVSOS – Broekhoven
Netersel – SDO ´39
Hapert – HMVV
DEES – De Weebosch
De Valk – Groene Ster
Tongelre – DVS
Casteren – Sterksel
WKE – UNA/Brinvast
Dosko ’32 – Reusel Sport
EFC – Brabantia
Oirschot Vooruit – Bergeijk
Wilhelmina Boys – ZSC
Casteren – DOSL
Terlo – DEES
Audacia – Broekhoven
HMVV – De Raven
RKVVO – PSV/amateurs
Riethoven – Wilhelmina Boys
Steensel – BES
ZSC – SDO ’39
Bergeijk – Heeze
Rood-Wit V. – Valkenswaard
Vessem – Terlo
Marvilde – Beerse Boys
De Raven – Hoogeloon
De Bocht ’80 – De Weebosch
Vessem – De Weebosch
Reusel Sport/Faes Group – Hulsel
Juliana ’31 – UNA/Brinvast
HMVV – Hoogeloon
SV Nordea – SV Tuldania
Oirschot Vooruit – Dommelen
RKDSV – Bergeijk
Wilhelmina Boys – Hapert
Hoogeloon – Reusel Sport
Geldrop/AEK – EFC
De Weebosch – Knegselse Boys
Terlo – De Bocht ’80
Beerse Boys – RKVVO
Dommelen – Heeze
Vessem – Casteren
Steensel – Dosko ’32
Bergeijk – Valkenswaard
UDI ’19 – De Valk
Hulsel – HMVV
Bladella – Oirschot Vooruit
Dosko ’32 – Hoogeloon
Rood-Wit Veldhoven – Bladella
Riethoven – Steensel
Dommelen – Valkenswaard
Reusel Sport – SDO ´39
DEES – Vessem
Bladella – Heeze
Gemert – De Valk
SDO ’39 – HMVV
ZSC – Riethoven
Spoordonkse Boys – Hilvaria
SDO ’39 – Hulsel
BES – Hoogeloon
SVSOS – Hilvaria
Oirschot Vooruit – SV Valkenswaard
EDN ’56 – Tuldania
De Weebosch – Terlo
ZSC – Dosko ’32

Advertenties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s