Speler van de Week

Seizoen 2017-2018
Week 49: Stijn Wouters (Bladella)
Week 48: Jordan Bujitu (RKVVO)
Week 47: Taner Ozkan (De Bocht ’80)

Seizoen 2016-2017
Week 20: Vince Achten (Dommelen)
Week 19: Willem Visser (DVS)
Week 18: Niek van Boekel (UNA)
Week 17: Sander van Kessel (BES)
Week 16: Robin Buiks (Best Vooruit)
Week 15: Rob van den Biggelaar (Tuldania)
Week 14: Ruben Rodrigues (Wilhelmina Boys)
Week 13: Dennis van Woerkum (Dosko ’32)

Week 12: Harm Verstappen (Sterksel)
Week 11: Tijn Janssen (RKDSV)
Week 10: Roel van Nunen (Spoordonkse Boys)
Week 9: Jeffrey van Tongeren (Hoogeloon)
Week 8: Sem Hendriks (Hilvaria)
Week 7: Jesper Storms (Hapert)
Week 6: Tim van Kerkoerle (Audacia)
Week 5: Roel van Geldorp (DOSL)
Week 4: Rob Hesselmans (EDN ’56)
Week 3: Rick van den Bogaard (Marvilde)
Week 51: Jim Daniëls (Reusel Sport/Faes Group)
Week 50: Harm Theuws (Riethoven)
Week 49: Ruben Hermans (EFC)
Week 48: Jasper Sint (De Raven)
Week 47: Paul Verstijnen (Knegselse Boys)
Week 46: Jim van Beek (Rood-Wit V.)
Week 45: Olav Kuijlaars (ZSC)
Week 44: Roel Wirken (Vessem)
Week 43: Bart Grobbee (SVSOS)
Week 42: Joris van de Voort (HMVV)
Week 41: Stef Roijmans (Hulsel)
Week 40: Niek Sterken (Casteren)
Week 39: Bas Crijnen (De Valk)
Week 38: Ivo Moerenhout (RKSV Heeze)
Week 37: Mitchell Smits (DEES)
Week 36: Stijn van Heerbeek (Beerse Boys)
Week 35: Robin Lepelaars (Steensel)

Seizoen 2015-2016
Week 23: Jorg van Meurs (De Weebosch)
Week 22: Jay van Hoof (Netersel)
Week 21: Pieter-Jan Scheerlinck (UNA)
Week 20: Dorus Kemps (Oirschot Vooruit)
Week 19: Murat Özcan (De Bocht ’80)
Week 18: Bart de Jong (Bladella)
Week 17: René Hooijmans (Waalre)
Week 16: Maron Heersmink (Wilhelmina Boys)
Week 15: Johan Paridaans (SDO ’39)
Week 14: Jordy Bruininx (Hoogeloon)
Week 13: Dennis Soeteman (Dommelen)
Week 12: Joery van Breemen (DVS)
Week 11: Robin Vinck (Bergeijk)
Week 10: Joost van den Biggelaar (Tuldania)
Week 09: Kwint Witteveen (Terlo)
Week 08: Bart Berkers (Sterksel)
Week 07: Roel Sterken (RKVVO)
Week 05: Vito van Dal (RKDSV)
Week 51: Joost van Doormaal (Hilvaria)
Week 50: Dave Koolen (Hapert)
Week 49: Roy van Ham (Spoordonkse Boys)
Week 48: Menno Bekkers (DOSL)
Week 47: Jody van Woerkum (Dosko ’32)
Week 46: Gijs Outmaijer (Audacia)
Week 45: Ruud Nijssen (BES)
Week 44: Thijs van Oirschot (EDN ’56)
Week 43: Ron Bakermans (SV Valkenswaard)
Week 42: Gijs Wuijts (De Raven)
Week 41: Tuur de Laat (Reusel Sport/Faes Group)
Week 40: Tayfun Yilmaz (Marvilde)
Week 39: Henk Verhoeven (ZSC)
Week 38: Tom Smeulders (Riethoven)
Week 37: Hein Willems (Knegselse Boys)
Week 36: John Verwimp (EFC)

Seizoen 2014-2015
Week 23: Wesley van Reijen (RKVVO)
Week 22: Joost de Koning (HMVV)
Week 21: Niels Hesselberth (De Weebosch)
Week 20: Thed van de Kerkhof (vv Hapert)
Week 19: Jorg van Galen (RKSV Heeze)
Week 18: Ralf Huijbregts (Hilvaria)
Week 17: Theo van Eert (Wilhelmina Boys)
Week 16: Willem van de Ven (Casteren)
Week 15: Stefan Claeijs (Waalre)
Week 14: Daan Mulders (Beerse Boys)
Week 13: Martin Verschuren (SVSOS)
Week 12: Max van Kollenburg (Oirschot Vooruit)
Week 11: Frank Kolen (RKDSV)
Week 10: Thomas Tholen (DEES)
Week 9: Davy Brugman (Rood-Wit Veldhoven)
Week 8: Joost van den Bisen (Netersel)
Week 7: geen programma i.v.m. carnaval
Week 6: Frank Bax (DOSL)
Week 5: Berry van Bree (VV Steensel)
Week 4: Jur Rademakers (De Valk)
Week 51: Frank Swanen (SDO ’39)
Week 50: Merijn van Ham (Vessem)
Week 49: Jop Lavrijssen (Bergeijk)
Week 48: Bas van Herk (Hulsel)
Week 47: Jordi Damen (Tuldania)
Week 46: Martijn Vosters (De Zuiderburen)
Week 45: Job Wijnen (Dosko ’32)
Week 44: Rutger Roza (DVS)
Week 43: Frederique van der Elzen (Hoogeloon)
Week 42: Bram van Wijk (Dommelen)
Week 41: Alex Aarts (Audacia)
Week 40: Twan Huijberts (Best Vooruit)
Week 39: Mark Faes (De Bocht ’80)
Week 38: Robert Kaal (Terlo)
Week 37: Eelco Horsten (UNA)
Week 36: Tyrone Pelzers (RKSV Sterksel)

Seizoen 2013-2014
Week 22: Ad Snoeijen (RKSV Heeze)
Week 22: Willem Tops (Riethoven)
Week 21: Anel Selimovic (Bladella)
Week 20: Max Jansen (De Valk)
Week 19: Jasper van Agt (Spoordonkse Boys)
Week 18: Rob Stroosma (DEES)
Week 17: Jan Beckers (Waalre)
Week 16: Jaap Waalen (VV Netersel)
Week 15: Rob Vlassak (SV Valkenswaard)
Week 14: Thijs Spieringhs (SDO ’39)
Week 13: Nick Dieker (SVSOS)
Week 12: Sjoerd de Laat (Hoogeloon)
Week 11: Stef Schellekens (Rood-Wit Veldhoven)
Week 10: Freek Bakermans (Marvilde)
Week 9: carnaval
Week 8: Wilco Jansen (De Weebosch)
Week 7: Maarten Daniëls (VV Steensel)
Week 6: Maikel van der Honing (BES)
Week 5: Adrie Huybers (Vessem)
Week 4: Mark Burgmans (Dommelen)
Week 3: Chris van Rijthoven (Casteren)
Week 51: Marijn van Rooij (Vessem)
Week 50: Sander van Dijck (EDN ’56)
Week 49: Rob Loomans (De Raven)
Week 48: Bas Gulpers (De Valk)
Week 47: Jeroen Stottelaar (UNA/Brinvast)
Week 46: Rients Teernstra (Wilhelmina Boys)
Week 45: Pim Vingerhoets (Beerse Boys)
Week 44: Joris van der Heijden (VV Hulsel)
Week 43: Tom Maas (Bladella)
Week 42: Patrick Smits (De Bocht ’80)
Week 41: Roel Staal (HMVV)
Week 40: Ralf Lavrijsen (Reusel Sport/Faes Group)
Week 39: Jorg Bekkers (ZSC)
Week 38: Samin Yusofi (Bergeijk)
Week 37: Dennie Banda (Oirschot Vooruit)

Advertenties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s